Новий біблійний додаток Bible Lens за три дні завантажили більше 265 тисяч разівНовий безкоштовний додаток Bible Lens від творців YouVersion Bible завантажили більше 265 тисяч разів менше ніж за три дні, що зробило його другим в рейтингу за кількістю установок,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.

Додаток Bible Lens запустили 3 серпня 2018 року. До вечора 5 серпня Bible Lens за кількістю установок посіло друге місце, поступившись лише YouTube: Watch, Listen, Stream і випередивши такі безкоштовні додатки, як Messenger, Snapchat і Instagram.

Bible Lens аналізує вміст знімка - головне зображення, фон, кольору і багато іншого, щоб ідентифікувати сюжетні теми. Потім програма або вибирає найбільш відповідний по всіх цих даному вірш Біблії.

Балансуючи шрифт і фон, Bible Lens художньо відображає вірш над зображенням, створюючи твір мистецтва.

«Якщо я сфотографую свою праву руку, Bible Lens Зверніть увагу на обручку і, ймовірно, створить образ, який буде підкреслювати тему шлюбу. Якщо додаток визначив на моїй фотографії джерело світла, він може запропонувати вірш з Біблії про те, що Ісус Христос є світлом світу », - приводить видання слова засновника YouVersion Боббі Грюневальд (Bobby Gruenewald).

Він додав: «Це неймовірна технологія, яка надає нам унікально можливостей допомогти людям побачити свій світ під іншим кутом зору».

Bible Lens може знаходити зв'язку дат календаря користувачів з Біблію. Також воно визначає, яка фотографія є Селфі.

«Людина зазвичай використовує Селфі як спосіб, щоб отримати схвалення від інших. Коли Bible Lens стикається з Селфі, воно пропонує вірш з Біблії, щоб заохотити його, пропонуючи зі своєї бази то, що Бог міг би сказати про нього », - сказав Б. Грюневальд, додавши:« Таким чином ми сподіваємося, що Bible Lens переманить Селфі собі ».

За словами Б. Грюневальд, в той час як соц з'являються і створюють нові можливості, для розробників важливо, щоб Біблія була «на Передовій інновацій».

 «Куди не кинь оком, скрізь можна побачити людей, що фотографують своє життя. Ми сподіваємося, що в міру того, як люди прокрутять свої фотографії, Bible Lens допоможе їм усвідомити Божу присутність в кожен момент їхнього життя, а потім і з'єднати свій досвід з Біблійним », - уклав Боббі Грюневальд.

Bible Lens запустили через кілька тижнів після того, як 10 липня Мобільний додаток для вивчення Біблії YouVersion виповнилося десять років.

За цей час YouVersion встановили більш ніж на 330 мільйонів пристроїв у всьому світі, прочитали 70 більйонів глав і прослухали 12 більйонів аудіовідривків.

«Ми і подумати не могли, що стільки мільйонів людей у ​​всьому світі будуть слухати, читати, ділитися і взаємодіяти з Біблію. Ще на ранньому етапі ми виявили, що доступність Біблії допомагає нам частіше її використовувати. Як тільки Біблія з'явилася в моєму телефоні, я став звертатися до неї набагато частіше », - розповів Б. Грюневальд.

Додаток YouVersion стабільно розвивається. У перший час в ньому було доступно 15 версій Біблії і тільки на двох мовах. Завдяки партнерстві з біблійними товариствами, в даний час додаток містить понад 1700 різних версій Біблії на більш ніж 1200 мовами.

Відзначається, що розробники популярного додатка відстежують технічні інновації і активно використовують нові функції з метою збільшення своєї користувальницької аудиторії.

Про Сервіс YouVersion

Безкоштовний онлайн сервіс YouVersion створили послідовники протестантської церкви Life.Church. Мобільний додаток «Біблія» YouVersion's Bible App, доступний користувачам пристроїв на базі Операційної системи iOS і Android, за статистикою, сьогодні відкривають 112 осіб щомиті.

За даному Christianity Today, в середньо раз в секунду користувачі створюють три закладки, виділяють 18 цитат і діляться з друзями чотирма біблійними віршами.

Додаток дозволяє порівнювати два переклади паралельно, вибирати тип і розмір шрифту, виділяти улюбленим кольором і заносите в закладки вірші,що сподобались а також, завдяки Лінійці спеціалізованих планів вивчення, освоювати Біблію повністю, читати добірку цитат з Писання або осягати священний текст на основа статей теологів.

Внесені позначки додаток синхронізує між усіма пристроями користувачів, на яких він встановлений.

Щорічні розробники YouVersion публікують огляд популярних біблійних віршів - найбільш часто виділяються, ті що згадуються та зазначені закладками.