У Литві проводять акцію до приїзду Папи: кожен може стати частиною колажу ікони БожоїУ Литві проводять акцію до приїзду Папи: кожен може стати частиною колажу ікони БожоїКолаж ікони Божого Милосердя з тисячами портретів покажуть на Кафедральній площі у Вільнюсі.

Організатори візиту Папи Римського в Литву запрошують всіх бажаючих надсилати свої портрети, щоб стати частиною колажу ікони Божого Милосердя. Знамените зображення Ісуса Милосердного з тисяч маленьких фотографій буде демонструватися на вільнюській Кафедральній площі, де молодь збереться в очікуванні Папи Франциска 22 вересня в 15.00.

На офіційному сайті візиту - www.papalvisit.lt - кожен може завантажити фотографію, яка буде використана для створення колажу Божого Милосердя. Крайній термін для надсилання Селфі - 19 вересня.

Організатори сподіваються, що Боже милосердя охопить всіх учасників зустрічі і зверне увагу на послання Божого Милосердя, яке Папа Франциск постійно запрошує виконувати на практиці через справи милосердя, повідомляє Папський оргкомітет Литовської єпископської конференції.

Аналогічна акція вже проводилася на Всесвітніх днях молоді в Кракові в 2016 році.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.