БенедиктБільше 100 країн світу беруть участь у Міжнародному екуменічному Тижні молитов за єдність християн, який традиційно проходить з 18 по 25 січня.

Девізом екуменічного тижня цього року є цитата з 1 Послання св. ап.Павла до коринтян: "Всі ми перемінимось... перемогою Господа нашого Ісуса Христа" (15 розділ).

Тиждень молитов об'єднає різні християнські конфесії по всьому світі. Цьогорічні молитви за єдність християн підготувала група представників Католицької та Православної Церков, а також членами старокатолицьких і протестантських спільнот, що діють у Польщі.

Ідея проведення молитви за єдність християн виникла серед протестантських общин ще в кінці 18 ст. У першій половині 20 ст. в Католицькій Церкві Франції також почали готувати і проводити схожі зустрічі.

Прийнявши "Декрет про екуменізм", Католицька Церква вирішила проводити Міжнародний Тиждень молитов за християнську єдність щорічно.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (ШЕВЧУК) запрошує на спільну (екуменічну) молитву всіх вірних українських Церков у неділю, 22 січня, яка відбудеться в київському Храмі св. Василія Великого (що розташований в районі Львівської площі). Початок о 18.00 год.

Джерело:sedmitza.ru