Школи округу Честерфілд у Південній Кароліні відмовилися від проведення молитовних зборів і молитов на своїх офіційних заходах. Про це повідомляє The New York Times.

Піти на такий крок керівництво шкіл було змушене через позов, який подав Американський союз громадянських свобод. 26 січня федеральний суддя затвердив угоду сторін. Відповідно до нього, адміністрація шкіл визнала, що порушила принцип відокремлення Церкви вді держави.

Як повідомляла місцева газета The Link, громадська рада, що відповідає за школи округу, прийняла умови Американського союзу цивільних свобод 12 січня. За це рішення проголосували шість членів ради, проти - троє.

Позов правозахисники подали від імені одного з учнів і його батька. Вони заперечували проти проведення зборів євангелістів та іншої діяльності християн в школі, - інформує Християнський портал КІРІОС з посиланням на lenta. Підставою для заборони молитов в американських школах, що фінансуються владою різного рівня, є перша поправка до американської Конституції. Поправка забороняє Конгресу підтримувати будь-яку релігію.