отець Стівен в своєму храміПоки священик Стівен Уестон будував у своєму саду церкву, він, напевно, не раз згадав про те, що Христос був теслею. О. Стівен побудував православну церкву в Норфолку: 4 на 5,5 метрів.

Там ледь вистачає місця для декількох парафіян, особливо в неділю, коли в храм приходять 17 осіб. Вони стоять майже впритул до вівтаря, а після служби - всього один крок до вітальні настоятеля, де його духовні чада п'ють каву.

Незважаючи на крихітний розмір і незвичайне місце розташування, церква в саду о. Стівена - діючий храм Антіохійської Православної Церкви. Він не освячений, але є антимінс, тому Літургія в храмі відбувається.

О. Стівен раніше був священиком Англіканської Церкви. 20 років він служив, а потім настала криза. Останньою краплею стало те, що англіканці почали висвячувати на священство жінок. У 1998 році о. Стівен перейшов у Православ'я. Через кілька років разом з добровольцями він побудував православний храм. Торік його висвятили в Парижі, - повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на cnlnews.tv

У о. Стівена вже є новий план: він говорить, що буде радий побудувати ще один такий "сарай", якщо це буде єдиною можливістю організувати церкву в сусідньому селі Сталхем.