Палата представників штату Вашинґтон (США) прийняла законопроект, що дозволяє реєстрацію «шлюбів» між одностатевими парами. Схвалення закону висловили 55 членів палати, проти проголосували 43. Раніше цей законопроект уже був схвалений сенатом, - повідомляє aciprensa.

Серед прихильників нового закону в Палаті представників штату Вашинґтон виявилися, в основному, демократи. Проти голосували члени Республіканської партії. На цьому тижні планується підписання документа губернатором штату Крістін Грегуар. Очікується, що ратифікація відбудеться 14 лютого, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на sedmitza.

У даний час одностатеві «шлюби» частково визнані в окрузі Колумбія, де мають юридичну силу зареєстровані в інших місцях такі гомосексуальні "союзи". Вашинґтон стане вже 7-м штатом, що "леґалізував" реєстрацію гомосексуальних «шлюбів» у США. Раніше "союзи" між одностатевими парами "узаконили" Массачусетс, Коннектикут, Айова, Нью-Гемпшир, Вермонт і Нью-Йорк. Не так давно апеляційний суд Сан-Франциско визнав "неконституційною" заборону на реєстрацію одностатевих «шлюбів» у Каліфорнії.

Прихильники традиційного, тобто - біблійно-християнського уявлення про сім'ю заявили, що мають намір оскаржити рішення палати представників штату Вашинґтон у вищих інстанціях.