Поп-співачка афро-американського походження Нікі Мінаж (Nicki Minaj) висміяла Католицьку Церкву в пісенній композиції, яку вона представила під час традиційної церемонії вручення музичних премій Греммі. 54-та церемонія вручення головної музичної нагороди США відбулася минулої неділі, 12 лютого, в Лос-Анджелесі.

Співачка Ніки Мінаж з'явилася на сцені поруч з чоловіком, який був одягнений як Папа Римський. Інші танцюристи, що супроводжували виступ співачки, були одягнені в костюми, котрі нагадували літургійні облачення, - повідомляють агентство CWN і видання Detroit Free Press.

 

Пісня «Римські канікули» («Roman Holiday»), яку виконала Нікі Мінаж, включала, зокрема,  сцену сповіді, що виглядала як очевидна пародія на екзорцизм. Церква також висміювалася в пародійних цитатах з Різдвяного гімну «Прийдіть, усі вірні» («O Come All Ye Faithful»).

Премію Греммі виконавиця блюзнірського шоу не отримала, хоча і номінувалася на неї в категорії «Best New Artist».

Що конкретно співачка мала на увазі цим своїм клоунсько-блюзнірським виступом, так і залишилося неясно. Однак її витівка виглядала як очевидний дисонанс всієї церемонії нинішнього року, яка в цілому пройшла в мінорних тонах у зв'язку зі смертю знаменитої співачки Уїтні Х'юстон, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на sedmitza.