Адвокат Азії Бібі: не шкодую, що її захищав«Моє життя зруйноване, але я ніколи не шкодував про те, що захищав Асію Бібі. Якби завтра інший християнин попросив мене захистити його від звинувачення в "богохульстві", то я, не замислюючись, допоміг би». Про це сказав адвокат пакистанської християнки-католички Саїф Уль-Малуку на зустрічі в Лахорі з делегацією фонду «Допомога Церкві в потребі».

Юрист був змушений покинути країну після того, як 31 жовтня минулого року було оголошено виправдувальний вирок відносно Асії Бібі. Днями Саїф Уль-Малуку подякував присутнім на засіданні місцевого Верховного суду, який відхилив клопотання про перегляд вироку.

У бесіді з делегатами цього католицького благодійного фонду адвокат зазначив, що після повернення на батьківщину він знову зіткнувся з погрозами: «Я - ходячий мрець. Вони звинувачують мене в тому, що я "поганий мусульманин", тому що я захищав християнку, визнану винною в богохульстві. Мої друзі і колеги навіть відмовляються сідати зі мною в машину, тому що бояться загинути разом зі мною».

Юрист нагадав про страждання Асії Бібі під час її перебування в камері смертників: «Не знаю, як вона змогла витримати вісім років на восьми квадратних метрах; їй дозволялося виходити назовні тільки двічі в день на півгодини. Зустрічаючись з нею, я намагався її підбадьорити, бо в таких умовах жити неможливо».

Тепер, коли Асія Бібі на свободі, Саїф Уль-Малуку готовий допомагати іншим християнам, які опинилися в скрутному становищі. «Я ніколи не робив відмінностей за віросповіданням, і якщо людина потребує моєї допомоги, то я допомагаю», - підкреслив адвокат і поділився своєю мрією: «Я - мусульманин, але дуже хочу зустрітися з Папою Римським».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан