Дати: 26.11-03.12 2021; Місця: Єгипет; Вартість: 595$  Готель: Grand Oasis Resort 4 *

 

1 день:

Виліт зі Львова. Переліт до Шарм-ель-Шейх, поселення  у готель Grand Oasis Resort 4 *.
Відпочинок на морі (в залежності від часу прибуття). Вечеря

2 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Можливість факультативної екскурсії в Шарм-ель-Шейх. Можливість побачити коптську катедру Всіх Святих, римо-католицький храм, синагогу та музей фараона Тутанхамона.


Певернення в готель. Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

3 день:
Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.
Екскурсія в Червоний каньйон, катання на верблюдах, екскурсія в пустелю.
Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.4-5 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід. Вечеря. Близько 20.00 год. виїзд для підйому на г. Хорив (Синай). Вона згадується у Старому Завіті  як місце, де Бог вручив Мойсею кам'яні таблиці з Десятьма Заповідями. На вершині гори Мойсея знаходяться православний храм Святої Трійці і маленька мечеть. На північ від церкви під скелею є невелика печера, де, згідно з Біблією, протягом сорока днів і ночей ховався Мойсей (Вих 24:18, Вих 33:20-23). На північному схилі гори розташований православний печерний храм пр. Іллі та його колодязь, а також православна капличка Богородиці. Нічний підйом на гору Синай. Молитва, читання Святого Письма. Відвідини монастиря св. Катерини - одиного з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Він був заснований в IV ст. біля підніжжя гори Синай. У 2002 році монастирський комплекс був внесений в список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. На території монастирського комплексу розташований храм Преображення Господнього та каплиці, освячені в честь різних святих. Монастир Святої Катерини володіє унікальним зібранням ікон, серед яких ікони VI ст. – найдавніші у світі. Повернення в готель. Обід. Відпочинок. Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.5 день:
Нічний підйом на гору Синай. Молитва, читання Святого Письма.
 Відвідини монастиря св. Катерини - одиного з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV ст. біля підніжжя гори Синай. У 2002 році монастирський комплекс був включений ЮНЕСКО в список об'єктів Світової спадщини. На території монастирського комплексу розташований храм Преображеня Господнього та каплиці, освячені в честь різних святих. Монастир Святої Катерини володіє унікальним зібранням ікон, серед яких ікони VI ст. – найдавніші у світі.

6 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід. Вечірня молитва та духовна наука. Вечеря.

7 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Відпочинок на кораблі на Червоному морі (за бажанням). Снорклінг – пірнання з маскою та трубкою, щоб побачити корали та весь підводний світ. Обід. Повернення в готель. Вечірня молитва та духовні науки. Вечеря.

8 день:

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту. Повернення до Львова.

 

   Вартість паломництва: 595 $ (оплата у гривні по курсу Туроператора в день оплати).

   У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання та харчування (all inclusive) в готелі; екскурсії на гору Синай, монастир св. Катерини; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування з покриттям СОVID-19.

   У вартість не входить: ПЛР – тест; екскурсія в Єрусалим (за бажанням) – вартість орієнтовно – 120 $ з особи ( у зв’язку з карантинними обмеженнями ця ексурсія може не відбутися); екскурсія до Червоного каньйона, катання на верблюді, квадроциклі + обід – 30 $ (при наборі групи від 15 осіб); морська прогулянка на кораблику з дайвінгом і снорклінгом + обід – вартість 30$ (при наборі групи від 15 осіб); оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом – 10 $ (при наборі групи від 10 осіб). Всі екскурсії факультативні.

   Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів та днів екскурсій.

   +\- 4 дні