Царю Отче! Усі ми є Твоїми дітьми, яких Ти любиш. Через гріх Адама Ти допустив усім нам бути неповносправними чи обмеженими в той чи інший спосіб. Дехто із нас має фізичні недоліки, дехто має емоційні розлади чи обмеження, дехто страждає від неспроможності успішно навчатися, а інші - від інтелектуальної або психічної неповносправності тощо. Твій Син прийшов у світ, щоб викупити нас з Адамового гріха і допомогти нам подолати немочі, недуги чи хвороби, які є результатом первородного та всіх подальших гріхів, беззаконь і переступів.

Допоможи нам прийняти ці обмеження й неповносправність і об’єднати болі і страждання, спричинені ними зі смертю Твого Сина на хресті, особливо у Жертві Святої Літургії. Прийми ці страждання, як молитву за спасіння й одужання світу і пошанування людського життя і сім’ї. Дай нам ласку обернути нашу обмеженість і неповносправність в можливість стати ближче до Тебе та, зрештою, просити й уповати, надіятись та вдячно приймати Твою благодать, укріплення і зцілення.

Дай нам покірність усвідомити, що кожен із нас має слабкості і дай нам ласку повернутися до Тебе через силу нашої слабкості. Нехай вияв Твоєї сили у нашій слабкості приносить Тобі більшу честь і славу. Ми просимо цього в ім’я Твого Сина Ісуса, у єдності зі Святим Духом, - єдиний Бог на віки вічні. Амінь.

Список молитов:

Основні

 

До Святої Трійці

 

До Богородиці

 

До святих

 

Перед іконою

 

За Україну

 

Вервиці

 

Родинні

 

На всяке прошення

 

 

Поминальні

 

Покаянні

 

Різні