Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Тропар, гл. 2: Путь i Iстина Ти єси, Христе, пошли нинi ангела Твого рабам Твоїм, щоб супроводив їх, як колись Товiю, охороняючи вiд всiлякого лиха i зберiгаючи для слави Твоєї здорових у добробутi, молитвами Богородицi, Єдиний Чоловiколюбче.

Кондак, гл. 2: Луку та Клеопу в Емаус Ти супроводив, Спасе; подорожуй i нинi з рабами Твоїми, якi в дорогу мають вирушити, вiдвертаючи вiд них усi лихi перешкоди, бо Ти все, як Чоловiколюбець, можеш, що тiльки хочеш.

Богородичний, гл. 2: Понад розум вищi i преславнi всi таємницi Твої, Богородице; чистотою запечатана i дiвство зберiгши, неложною Матiр’ю явилася Ти, що Iстинного Бога породила. Його моли, щоб спастися душам нашим.

Молитва

Господи Iсусе Христе Боже наш, iстинна й жива Путь, Ти зволив мандрувати з названим батьком Йосифом i з Пречистою Твоєю Матiр’ю до Єгипту та подорожувати з Лукою i Клеопою до Емаусу! I тепер у покорi молимо Тебе, Владико Пресвятий, i з цими рабами Твоїми за Твоєю благодаттю подорожуй. I, як рабовi Твоєму Товiї, ангела охоронителя i наставника пошли, щоб зберiгав i позбавляв їх вiд усяких лихих перешкод видимих i невидимих ворогiв, i на виконання заповiдей Твоїх наставляв, провадив у мирi та здоров’ї, i знову цiлими й неушкодженими повернув, i дай їм усi добрi намiри щасливо на догоду Тобi й на Твою славу виконати. Бо Тобi належить милувати i спасати нас, i Тобi славу вiддаємо з Безпочатковим Твоїм Отцем i з Пресвятим, Благим i Животворчим Твоїм Духом, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

 

У подорожi закликайте на допомогу перш за все своїх ангелiв охоронителiв, архангела Рафаїла, святих, чиї iмена носите, святителя Миколая та великомученицю Варвару.