Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В ім’я Отця... (3 р.)

На медалику:

О, св. Терезо, ти заслужила собі, що тебе вибрано за Покровительку цілого світу. Пригадай собі щире гаряче бажання, яке ти під час свого земного життя виплекала у душі, що ти бажала би Хрест Христовий розширяти по всіх частинах світу і проповідувати Євангелію до кінця віків. Просимо тебе, візьми після своєї обітниці під свою охорону всіх священиків, місіонерів, цілу Святу Вселенську Церкву. Амінь.

На трьох зернятках:

  1. Боже мій! Вірю в Тебе, бо Ти є Правда вічна.
  2. Боже мій! Надіюся на Тебе, бо Ти є наше безконечне Милосердя.
  3. Боже мій! Люблю Тебе, бо ти є Добро найсвятіше.

На великих зернятках:

Слава Отцю...

На милих Зернятках:

Свята Терезо, покровителько місіонерів, молися Богові за нас (10 р.).

Закінчення:

Найласкавіший Господи, Ісусе Христе, Який ціною Своєї Найсвятішої Крові відкупив світ. Поглянь ласкаво на бідний людський рід, значна частина котрого потопає в темноті блудів, знаходиться в тіні смерті. Дай, щоб Світло правдиво засіяло над всіма людьми. Збільш, Господи, число робітників Твоєї Євангелії. Розшири і благослови Своєю ласкою їх ревність і працю, щоб через них пізнали Тебе, і всі невірні навернулись до Тебе, Творця і Спасителя свого. Амінь.

Молитва св. Терези від Дитятка Ісус за священиків

О Ісусе, Вічний Божий Архієрею, май своїх священиків в опіці Твого Найсвятішого Серця, де ніхто їм не може зашкодити. Збережи в чистоті їхні помазані долоні, які щодня доторкаються до Твого святого Тіла. Збережи в чистоті їхні уста, червоні від Твоєї Найдорожчої Крові. Збережи в чистоті і свободі від земних справ їхні серця, позначені високим знаком Твого повного слави священства. Дозволь їм зростати в любові і вірності Тобі і оберігай їх перед заразою світу. Дай їм силу переміни хліба і вина, а також силу переміни сердець. Поблагослови їхню працю багатством плодів і нагороди їх у майбутньому вінцем вічного життя. Амінь.

Молитва до св. Терези від Дитятка Ісус

Мала Терезо від Дитятка Ісуса! Ти, що в своєму короткому житті була джерелом ангельської чистоти, великої любові і великодушного віддання себе Богові, тепер, коли радуєшся в Небі нагородою твоїх чеснот, споглянь співчутливо на мене, що через тебе Господеві цілковито віддаюся. Візьми на себе мої журби і заступися за мене перед Богом до Пресвятої Діви, Якої ти була упривілейованим цвітом, до Небесної Володарки, що в заранні твого життя всміхалася до тебе. Вона - така могутня в Ісусового Серця! Тож благай Її, щоб Вона випросила у Свого Божественного Сина мені ласку, якої так гаряче бажаю, а з нею - Його благословення, яке скріпляло мене за життя, боронило в годині смерті та провадило до блаженної вічності. Амінь.