Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Милосердний Господи, Ти ради нас, ради нашого прощення, зцілення і спасіння переніс страшні терпіння, наругу і смерть, і похорон тілом, а після воскресіння Твого Ти всім, хто з твердою вірою і довірою до Тебе приходить, подаєш Твоє безмежне милосердя, Твою допомогу в годині смутку та немочі й недуги - духовної і тілесної. Ти в усі дні життя нашого тримаєш Правицю Твою Святу над нами.

Прийми ж, Милосердний і Благий Спасителю мій, Джерело життя мого, мою чистосердечну і безмежну подяку за Твоє милосердя до мене, недостойного і грішного раба Твого, бо Ти повернув мені здоров'я, скріпив мої сили, підняв мене з постелі недуги і поблагословив далі ходити ногами моїми по цій грішній землі.

Прийми, Сину Божий, мій цей - не лукавий, а щедрий дар молитви й подяки Тобі за Твою милість до мене і благаю Тебе: не залишай мене без опіки Твоєї, а керуй мною і життям моїм; щоб жив я по заповітах Твоїх і чинив Святу волю Твою, і правдиво прославив Тебе і сподобився досягнути вічного - радісного й блаженного життя з Тобою в Твоєму Небесному Царстві. Поблагослови, щоб я там і тут, на землі, приносив поклоніння і славлення Тобі з Безпочатковим Твоїм Отцем і Животворним і Святим Духом на віки віків. Амінь.