Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Дякую Тобі, о повна ласки, Господь з Тобою. Вклоняюся Богові та почитаю і ублажаю Тебе, причино нашої радості; завдяки Твоєму Божественному Синові відкликано вирок нашого засуду і замінено на вирок благословення. Дякую Тобі, святине слави Божої, святе пристанище Небесного Царя. Через народження Тобою Христа Спаса відбулося поєднання Бога з людьми. Вшановую Тебе, Мати нашої радості. Ти направду благословенна, бо з-поміж усіх жінок єдина була визнана достойною, щоб стати Матір’ю Творця. Усі народи звуть тебе благословенною.

О Маріє, якщо через Тебе на Господа покладаю всі надії, буду спасенний; якщо Ти - Божою милістю і благістю - мною заопікуєшся, нічого не боятимуся, адже бути Твоїм почитателем – це мати могутню Небесну зброю для спасіння. Бог дає її лише тим, кого хоче спасти.
О Мати милосердя, преблагай Свого Сина. Коли Ти жила на землі, Ти займала лише її дрібну частку, а тепер, коли Ти вивищена в Небі, цілий світ уважає Тебе троном Божої ласки для всіх народів. Благаємо Тебе, Пресвята Діво, допоможи нам Своїми молитвами, які ми більше цінимо і любимо, ніж всі земні скарби.

Твоє заступництво перед милосердним Отцем Небесним чинить так, що - і при наших гріхах - на нас ласкаво споглядає Бог; воно випрошує в Нього для нас величезну щедрість ласк і благодатей, прощення вини і належну силу для випробування себе в чеснотах. Твої молитви - Господньою всемогутністю й благодаттю - стримують ворогів, роблять даремними їхні задуми і приносять Божу перемогу над їхньою силою. Амінь.