Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Господи Боже, Ісусе Христе, - Всемогутній та Преблагий Спасителю і Цілителю наш!

До Тебе припадаємо зі скорботним серцем і сповідаємося у гріхах. провинах і беззаконнях наших, а також батьків, дідів і давніших пращурів наших, що ними зранили Твоє милосердя та благодать і віддалили від себе ласки і щедроти Твої. Бо відступили від Тебе, Владико, і законів та настанов Твоїх не дотримуємося, і не робимо того, що заповідав Ти нам. Тому й терпимо від великого безладдя і потоптання та зневаження ворогами й недоброзичливцями нашими, і принижені й пригнічені ми більше від багатьох інших народів, і зневагу й наругу. В т. ч. криваву збройно-гібридну агресію переносимо від правителів і можновладців колишньої метрополії, тобто північно-східних сусідів наших та їхніх тутешніх поплічників, посіпак і угодовців. І яка, ця підступна й зухвала агресія, ідеологічно "запакована" і закамуфльована, зокрема, в імперсько-шовіністську міфологему т. зв. "русского міра", включаючи і її псевдо-"православну" складову. І в якій наприкінці лютого 2022 р. спалахнув черговий - значно масштабніший і криваво-руйнівний та нищівний - майже геноцидний виток...

Боже Великий і Дивний, що вболіваєш за злобу й злостивість людську, підіймаєш тих, що впали, і підводиш повалених! Святим Духом могутню й благодатну Твою силу з неба народові нашому зішли, зціли хвороби і рани сердець і душ та тіл наших і підійми нас із постелі немочі й недуги. Бо вражені розслабленням стегна наші, бо хворі на неправду і спричиняємо численні беззаконня, кривди й ідолослужіння, поганство, ворожбитство та окультизм.

Вгамуй згубну, руйнівну ворожнечу, ненависть і розбрат, що всіляко й постійно підігріваються і збурюються підступними провокаторами й недругами нашої незалежної й соборної держави - зовнішніми і внутрішніми, різні й усілякі упередження й неподобства, нетерпимості і забобони в землі українській, багато з яких породжені і залишені нам ще предками нашими. Котрі - в різний спосіб - тяжко згрішили і завинили. Й, зокрема, нещадними, запеклими братовбивствами і безглуздими й прикрими міжусобицями та взаємопоборюваннями, погромницькими розправами і помстами з рясним пролиттям невинної крови. І в якій, зрештою, кожного разу геть захлиналася й потопала українська свобода. І наразі віддали від нас будь-які гординю, заздрощі і чвари, зарозумілість та багатолику злочинність.

Включаючи ганебні корупцію й кумівство, забруднення, засмічення і нищення землі і довкілля, аборти, пияцтво, наркоманію й інші залежности, розпалення пристрастей, розбещення, розпусту і всілякі збочення й безбожні гидоти. В т. ч. масовано тиражовані й поширювані та нав'язувані нині через різні медіа та низькопробні, примітивні культуру й мистецтво та сучасні перекручені й сумнівні - секулярно-ліволіберальні стратегію і зміст освіти й виховання і т. ін. Все те, що - опріч іншого - розхитує, руйнує і нищить інституцію традиційної української сім'ї та особисту і суспільну мораль. Попали в серцях наших терня нечистоти, непримиренности й озлоблення тощо та зціли й духовно пробуди, відроди і зміцни народ український.

Щоби, нарешті, назавше пішов геть з нашої рідної землі цей лютий - заздрісно-братовбивчий і самозгубний "дух Каїна" і взаємно простили й полюбили ми один одного: різні покоління і частини України, брат - брата, сусід - сусіда, співвітчизник - співвітчизника. Причому, попри те, куди саме сягають їхні регіональні й мовно-етнічні, конфесійні і соціально-станові та інші витоки й корені і сьогоденні реалії, в т. ч. різні політичні й світоглядні переконання й уподобання і т. п. Щоби, як одне ціле, ми правдиво - у смиренному й сокрушеному стані серця - навернулися і повсякчас перебували в Тобі, Господі і Владиці нашому, а також у Твоєму Божому Слові та істинному, соборному й різнобарвному Тілі Твоєму - Православному і Вселенському. Котре, пам'ятаючи і шануючи свій старозавітній "святий початок" - "святий корінь" (Рим.11:16), водночас покликане правдиво проповідувати й твердо "стояти в одному дусі, змагаючись однодушно за віру євангельську" (Фил.1:27): у всій її повноті та силі Божій. Включаючи, природньо, справи милосердя та зцілення і звільнення немічних, недужих і узалежнених. Як, власне, особисто і вельми переконливо чинили та вчили й заповідали робити і нам: Ти Сам, Ісусе Христе, та Твої святі апостоли.

Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо сповнилися ми приниження і негідні навіть очей своїх на небо звести. Згадай милості, що їх явив Ти отцям і праотцям нашим, переміни гнів Твій на прощення й милість і дай нам благословенну підтримку і поміч у численних труднощах, кризах і скорботах цих днів, включаючи і спричинені й пов'язані з "пандемією коронавірусу" тощо. Молить і благає бо Тебе улюблена Наречена Твоя - Церква Христова молитвами всіх святих, праведників і угодників Божих землі української. 

Врозуми і благослови народ український, а особливо тих, хто при владі стоїть, та наповни всіх правдивим страхом Божим. Та, відповідно, прагненням і бажанням сповняти закони і заповіді Твої. Щоби всім нам, як соборноправному загальному священству, добре дбати й піклуватися про соборну Христову Церкву нашу Київську - воістину Православну, Євангельську і Кафолічну. Яку Ти, Всеблагий і Премудрий, історично й територіально помістив - подібно й аналогічно до Святого Обіцяного краю - "посеред землі" (Єз.38:12). Інакше кажучи, - щодо близькосхідного регіону - "в північному краї" (Єр.3:18; 31:8,31; Зах.6:8): себто на перетині християнських Сходу і Заходу, різних етносів і вірувань, культур та цивілізацій. І звідки впродовж низки століть - а цей благодатний процес, загалом, триває і дотепер - Євангеліє Царства Божого і Христова віра проповідувалися й поширювалися далеко-далеко на Північ і особливо на Схід. А нині вже навіть - і навсюдибіч.

Молимо й благаємо Тебе про відновлення в Україні духовного єднання її Божого люду, як це було за часів Київської Русі, та запанування в серцях й розумі всіх різноликих вітчизняних християн - східних і західних традицій і деномінацій взаємопорозуміння і злагоди, взаємоповаги й щиросердної любові одне до одного. Про Батьківщину нашу Україну і весь народ та відстоювати й утверджувати їх добробут і благо, державність, незалежність і соборність. Силою Хреста Твого зміцни державу та її людність і воїнство наше та захисти від змов і нападів, агресії та підступів ворожих й віддали цих цинічних і затятих загарбників за межі наших - законних і загальновизнаних - кордонів. Та, врешті-решт, належно зміни всю і, зокрема, духовну та суспільно-політичну ситуацію в цій країні-агресорі "з крайньої півночі" (Єз.39:2) та відкрий і просвіти їхній розум. А надто - для безумовного сприйняття і прийняття доконаного факту існування суверенної і цілісної Української держави та дай їм щирого й правдивого бажання покаятися й примиритися з нашою країною та її народом.

Геть демонтувавши й скасувавши в Україні олігархічно-корупційно-кланову систему, включаючи владні, правоохоронні й судові та інші державні і недержавні органи, середовища й структури тощо, та унеможлививши легалізацію, узаконення і пропаганду гріха, нечестя й беззаконня, поклич і піднеси Твоїх людей. Людей вповні й щиро побожних, високоморальних і правдивих, компетентних, відповідальних і дійсно патріотичних, розуму й сили та високого духу й постав їх на служіння Вітчизні нашій і нашому народові. У т. ч. на різних керівних і ключових посадах усіх рівнів, профілю і рангів - від найвищих державних і до місцевих та сільських. А нам усім дай і наповни та віднови  всеперемагаючою силою і благодаттю Твого Святого Духа - духа мудрости і страху Божого, духа міцности, праведности та благочестя. І даруй кожному вогонь любови і безкорисного служіння задля блага й процвітання Неньки нашої України — єдиної й соборної, цілісної і неподільної та її людности.

Господи Ісусе, до Тебе вдаємося: надихни й навчи нас чинити волю Твою святу. Бо Ти - Бог наш, бо в Тобі - джерело вічного й блаженного життя. І нині, коли надзвичайно сатанинсько-демонічна "ось, темрява землю вкриває, а морок - народи" (Іс.60:2) і сам "диявол" наразі перебуває "у великій люті, знаючи, що небагато йому лишається часу" (Одкр.12:12), то в непроминаючих і могутніх Твоїх "сяйві" і "славі", що ось "над тобою з'являються" - над праведним Божим людом (Іс.60:2,3), в Твоїх, Господи, правдивих і благословенних чудесах і знаменнях ми ясно й чітко побачимо та досвідчимо істинне світло й животворче зцілення і спасіння - духовне, душевне і фізичне. Подай милості й щедроти Твої народу українському, щоб ми правдиво й натхненно славили і переконливо засвідчували перед усім світом святе ім’я Твоє - з Богом Отцем і Святим Духом на віки віків. Амінь.

 

 *                             *                            *

Просимо всіх молитися за нашу рідну й любу Батьківщину - незалежну й соборну Україну та її народ і правдиву Христову Церкву. І не лише один раз на рік (скажімо, 24 серпня о 15:00). А якомога частіше: приміром, щодня о 21.00