(Пресвятій Богородиці й Приснодіві Марії перед іконою її, іменованою Годувальниця).
Прийми, Богородице Діво, слізні молитви дітей Твоїх, що через Тебе до Спасителя молитовно припадають.

 Бачимо Тебе на святій іконі, як Ти на руках і молоком грудей Своїх годуєш Сина Твого й Бога нашого, Господа Ісуса Христа. 
Ти безболісно Його породила, та зате з болем дивишся на материнські скорботи й немочі синів і дочок людських.

Тому-то в гарячих сльозах, припадаючи до Твого - силою й благістю Господньою - образу зцілюючого й, зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе, Всемилостива Владичице: нас, грішних і осуджених у муках родити і в печалях годувати дітей наших, милостиво помилуй і співчутливо перед Господом заступи; дітей же наших, як і тих, що породили їх, від тяжкої недуги й гіркої скорботи просимо, щоби Він своєю Божою милістю й благодаттю визволив.

 Через Твоє молитовне заступництво благаємо, аби Христос Спаситель дарував нам здоров’я та сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і, годуючи їх, сповнилися радісною потіхою, бо ж понині за посередництвом Твоїм устами немовлят, що від грудей материнських поживу одержують, Господь вершить хвалу Свою.

 О, Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами дітей твоїх: молимо, аби незбагненною любов'ю Своєю Син Твій зцілив хвороби, що нас переслідують, втамував наші скорботи й печалі і не відкинув сліз і зітхань рабів Божих і дітей Твоїх. Вислухай нас у день скорботи, що перед іконою Твоєю до Господа припадаємо та до Нього молитовно взиваємо, і в день радости й визволення прийми подячні до Творця прославляння сердець наших.

Вознеси молитви наші до престолу Сина Твого й Бога нашого: хай милостивим буде до гріхів і немочей наших і не обмежить милості Своєї для тих, що відають ім’я Його, щоб ми та діти наші прославляли Господа і Тебе, милостиву Заступницю і вірну Небесну надію роду нашого, повсякчас ублажали - на віки віків. Амінь.

Список молитов:

Основні

 

До Святої Трійці

 

До Богородиці

 

До святих

 

Перед іконою

 

За Україну

 

Вервиці

 

Родинні

 

На всяке прошення

 

 

Поминальні

 

Покаянні

 

Різні