Триває візит Апостольського нунція Східною УкраїноюЦими днями Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольський нунцій в Україні, здійснює візит східними містами України.

Поїздка почалась 23 лютого і триватиме чотири дні. Апостольський нунцій вже відвідав Дніпропетровськ, Слов’янськ та Краматорськ і ознайомився з роботою благодійного фонду «Карітас» в цих містах.

Разом з президентом благодійного фонду Андрієм Васьковичем, нунцій відвідав молодіжну платформу «Вільна хата», «Творчу хатину», мав зустрічі з представниками влади міста та області, військовими капеланами, Радою Церков Краматорська. Спеціально до приїзду Апостольського нунція школярі однієї з місцевих шкіл організували флеш-моб і подарували йому патріотичний браслет.

На завершення архиєпископ відвідав центр для дітей у Слов’янську, а також побував у переселених сімей, якими опікується Карітас.

Опісдя нунцій вирушить до Харкова. Мета поїздки ознайомитись зі ситуацією на Сході України та мати змогу поспілкуватись з переселеними особами, відчути їх страждання та потреби. В середині березня, архиєпископ Клаудіо Гуджеротті зустрінеться з Папою Франциском, щоб на основі побаченого, розповісти про ситуацію в нашій країні,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на "Живе Телебачення".