Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Ваше запитання: Доброї ночі. Як пробачити чоловіку зраду? У мене такий душевний біль, не можу це все відпустити, все тримаю в собі. У нас двоє маленький дітей. Він поїхав на заробітки. І там зрадив мені. Мені розказали про це люди котрі з ним працювали. Він все заперечує. І жінка та також говорить що це неправда. А я їм не вірю. Бо дуже багато фактів говорять про інше. Як мені пробачити чи краще розвестися. У нас не було церковного шлюбу

Відповідь. Насамперед проаналізуйте «факти», хто і що вам говорив, а точніше, що вони БАЧИЛИ. Зазвичай бачуть що зайшов у гості, чи підвозив когось, чи допоміг, і відразу починають видумувати (і іншим розповідати) що там було далі. Хоча точно ніхто не бачив що насправді відбувалося (бачити — це факт, здогадуватися — це не факт).

Що насправді є фактами: у вас 2 діток; щоб утримати сім'ю чоловік поїхав на заробітки; заробив і привіз грошей до сімї; чоловік любить своїх дітей; чоловік любить вас і хоче бути з вами. Найгірше що ви можете зробити — перестати йому довіряти і його любити. Своїми підозрюваннями (а це гріх, детальніше див. книгу о. Юліана Катрія «Божі заповіді») ви знищите свою сімю дуже швидко.

Що робити? Рекомендую взяти церковний шлюб, (обовязково пройти передшлюбні науки), молитися за свого чоловіка, а найбільше потрібно зростати в любові. Бо якщо справді любите, то слідуйте рекомендаціям святого апостола Павла: «Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає» (1 Корінтян 13:4-14:5).