Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Ваше запитання: Христос Рождається! Отче, порадьте молитви, щоб вийти заміж? Мені 24 роки і я відчуваю себе дуже самотньо. Вже 4 роки ні з ким не зустрічаюсь, та й до того зустрічалась лише з 2 хлопцями і то не довше 3 місяців. Відчуваю через це сум. Не думала, що буду відчувати таку потребу в іншій людині і любові, але відчуваю. І ніби нічого мені і не бракує, але любов свою не знаходжу. Мене дуже рідко хто кличе на побачення. Лише раз я була закохана, але хлопець, з яким я зустрічалася, був атеїстом, а я християнка (греко-католичка), і для нього була важлива інтимна складова стосунків, а я хочу зберегти чистоту до шлюбу. Через це ми з ним і розійшлись, він потім часто насміхався над моєю вірою і незайманістю. І, чесно кажучи, дуже переживаю знову зіткнутися з такою ситуацією знову. Не знаю, чи це варто ці питання задавати Вам, але я боюсь, що мені так і судилось бути самою, без сім‘ї (дітей і чоловіка), і це мене дійсно гнітить і лякає. Порадьте, будь ласка, мені щось. Дякую!

Відповідь: Коли Бог на першому місці, — все інше на своєму. З Вашого питання чітко прослідковується брак знань і егоїзм. Щодо знань: людина, яка любить Бога (тут мається на увазі внутрішня любов - як почуття), не може почуватися самотньою чи нещасливою. Крім того, ніде я не зустрічав інформації, що кожна дівчина повинна вийти заміж та народити дітей. От що насправді повинна кожна жінка — так це подбати про спасіння своєї душі. Щодо егоїзму: тут проблема не в створенні сім'ї, а в тому, що про мене скажуть люди.

От що я вам пораджу. Навчіться приймати волю Божу, тобто все, що стається у вашому житті — це все на краще, постарайтеся приймати все і дякувати Богові, який любить Вас, піклується та провадить.