Ваше запитання:Скажіть, будь ласка, чи можна, якщо в обід їла мясо, о 16.00 пила каву з печевом, в 19.00 прийняти причастя на Службі Божій?

Відповідь: Цитата із канонічного права: Кан. 93 (кан. 713, § 2 ККСЦ)

§ 1. Участь вірних у Пресвятій Євхаристії включає належну особисту молитовну підготовку та євхаристійний піст, яким є утримання від спожи­вання їжі впродовж щонайменше однієї години перед початком Божественної Літургії. Вживання природної води та ліків не порушують євхаристійного посту.

§ 2. Вірних заохочується до інтенсивнішого молитовного правила та до­тримання строгішого євхаристійного посту, зокрема до приймання Пресвятої Євхаристії натще.

Отже, ви можете приступити ввечері до Причастя.