Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Запитання:Слава Ісусу Христу! Наша 4 річна дочка хвора на аутизм. Вона не розмовляє, погано спить, ість, багато кричить, не звертає уваги на свою молодшу сестру і має ще багато проблем з поведінкою і здоров'ям. Ми дуже виснажені, молимося до Бога про іі зцілення. Можливо ви порадите якісь конкретні молитви в цьому випадку. Я пощу за іі здоров' я 2 дні на тиждень. Нас охоплює розпач, це дуже страшна хвороба. Можливо ви ще дасте якусь іншу пораду, ми готові зробити все щоб ій допомогти. Чи є десь молитовні групи онлайн де ми можемо попросити про більшу підтримку? Щиро дякуємо.

Відповідь: Ви точно готові зробити все? Тоді перш за все раджу вам прийняти ситуацію такою, якою вона є, і подивитися на це іншими очима. Бог послав вам чудову нагоду стати кращими, адже ви кожного дня можете проявляти турботу і любов як ніхто інший. Я не знаю, чому Господь посилає таких дітей, але точно знаю, що Він робить все, щоб допомогти нам стати досконалими та дійти до неба, спасти наші душі. Що до молитов — усі молитви є корисні та можуть допомогти, якщо людина, яка їх промовляє, відповідально ставиться до слів молитви. Одна з головних задач молитви — збудити в нашому серці любов до Бога.

“Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає (Послання Павла до Корінтян 13:4-8)

Що до підтримки: ви можете самостійно знайти поблизу свого місця проживання родини, в яких є діти з подібним діагнозом (соціальні мережі допоможуть вам у цьому), проводити зустрічі, ділитися досвідом, подорожувати та молитися разом.