Псалтир1. Початок звичайний і Катизма 1 23:41
2. Катизма 2 20:19
3. Катизма 3 22:52
4. Катизма 4 21:41
5. Катизма 5 20:20
6. Катизма 6 24:23
7. Катизма 7 21:41
8. Катизма 8 20:41
9. Катизма 9 21:03
10. Катизма 10 25:30
11. Катизма 11 25:43
12. Катизма 12 22:46
13. Катизма 13 20:23
14. Катизма 14 20:39
15. Катизма 15 22:55
16. Катизма 16 18:46
17. Катизма 17 26:22
18. Катизма 18 18:23
19. Катизма 19 22:38
20. Катизма 20 18:18
21. Відпуст 10:00


Загальний час звучання 7:29:00

Псалтир - це книга молитовних пісень, які висловлюють всі духовні почуття людини від захоплення красою Божого творіння, радісної прослави Бога і подяки до скарги перед Господом, слізне благання про захист та помилування. Священні тексти псалмів є джерелом і зразком спілкування людини з Богом. Псалми несуть в собі слово Бога до людини і одночасно є зразком нашої відповіді Богові.
Священні тексти псалмів є неначе «словоносними посудинами», які передають людині Боже слово. Вони мають нам об'явити Божу волю, любов, опіку та поміч, що ними Бог нас благословить. Особа не навмання шукала згубленого Бога, але сам Бог з'явився нам, в однім моменті історії взяв на себе людську природу і в усьому став подібним до нас (Євр. 2,17), окрім гріха. Псалми служать нам зразком, людської відповіді Богові на вияви його любови.

Духовне значення Псалтиря, здається, не має кордонів. Цю книгу пісень-молитов Старого Заповіту Новий Заповіт прийняв і присвоїв у цілості. Ісус Христос був вихований на текстах Псалтиря. Богородиця жила духов¬ністю і змістом псалмів. Давня Церква одразу включила їх до свого літургійного служіння. Донині Псалтир становить основу літургії, - як східної, так і західної. Псалми можна погрупувати за змістом: пісні хвали- прослави Бога, псалми подяки, плачі-голосіння з приводу якогось лиха з благаннями про Божу опіку й поміч; окрему групу становлять царські та ме- сіянські псалми. Прослава Бога, якою рясніє Псалтир, - завжди актуальна й незмінна. Творці псалмів вочевидь висловлювали її на підставі власного пережиття і досвіду свого народу. Ми можемо її в щоденній практиці легко присвоїти й собі, бо людина чи тисячі років тому, чи сьогодні - знаходить зміст життя і задоволення тільки у Бозі, а виражає це саме у прославі свого Творця.

Псалтир завжди був улюбленою книгою в українському народі. Він духовно збагачував наших предків і, становив обов'язкове читання не лише для духовенства, але і для всього Божого народу, який знаходив у ньому мудрість для життя і підтримку для розв'язування життєвих проблем.

Запис псалтиря на цьому диску здійснений семінаристами Львівської Духовної семінарії Святого Духа і передає традицію і практику церковної молитви Псалтиря у храмах українських монастирів, семінарій та парафіяльних громад.

Скачати/ завантажити:

Google. Диск

Молитва до Архистратига Михаїла. Величання Архистратига. Михаїла Тропар Архистратига Михаїла1. Молитва до Архистратига Михаїла. Український православний спів. Молитва до Вождя Небесних Воїнств і покровителя столиці України (зображений на гербі Києва) та захисника українського народу.

2. Величання Архистратига Михаїла та відпуст. Остання частина Божественої Літургії. Виконує українською мовою хор Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря (Української Православної Церкви Київського Патріархату) столичного міста Києва.

3. Тропар Святому Архистратигу Михаїлу, Вождю Небесних Воїнств.

4. Вибраний Небесних Сил Воєводо. Кондак.

5. Архангелу Михаїлу. Ода Святому Архангелу Михаїлу. Виконує: Тарас Компаніченко та гурт "Хорея козацька".

Акафіст ВсецариціАкафіст Всецариці. Жидичинський Свято-Миколаївський чоловічий монастир (Жидичин, Ківерцівський район Волинської області). Зображення: ікона "Україна".

Akathist (praise hymn) to All-Queen (Virgin Mary). Chant from Zhydychyn monastery of St. Nicholas (Ukrainian Orthodox Church of Kyiv Patriarchate) in Zhydychyn, Kivertsi district, Volhyn region, Ukraine. Photo: Icon "Ukraine

Завантажити Акафіст Всецариці

Помилуй мене,Боже,помилуй менеСпівають сестри милосердя св.Вінкентія.
с.Любомира Крупач
с. Олена Мацько
с.Тереза Юсипів
с.Наталя Вус
с.Теофана Чайківська
с.Фаустина Мисан
Анастасія Байцар
Роксаляна Шоробура
Тетяна Кірничук
Галина Франкова
регент с.Соломія Тесля

Скачати/ завантажити:

DepositFiles

Google Диск

Великий Покаянный канон преподобного Андрея Критського можна слухати онлайн на порталі kyrios.org.ua.

Детальніше...

Монаший хор Свято-Успенської Унівської Лаври - Вечірня та Утреня

altМова: церковнослов'янська (з українською вимовою)

Формат: mp3

Бітрейт: mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 1998

Розмір: 161 мб

Тривалість звучання: 1:13:10

Детальніше...

Хор "Дзвони Подолу" - Божественна ЛІтургія

 

altМова: українська

Формат: mp3

Бітрейт: mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 1999

Розмір: 169 мб

Тривалість звучання: 1:13:58

Детальніше...

Хор "Дзвони Подолу" - Великодні піснеспіви

altМова: українська

Формат: mp 3

Бітрейт: 320 кбіт/с

Рік: 2010

Розмір: 83 мб

Детальніше...

Хор Свято-Успенської Почаївської Лаври - Піснеспіви Великого посту

altМова: церковно-слов'янська (з російською вимовою)

Формат: mp3

Розмір: 169 мб

Бітрейт: 320 кбіт/с

Час звучання: 1:15:36

Детальніше...

Хор "Дзвони Подолу" - Панихида пам'яті жерт Голодомору (Кирило Стеценко)

altМова: українська

Формат: mp3

Бітрейт: mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 2008

Розмір: 152 мб

Тривалість звучання: 1:05:00

Кирило Григорович Стеценко - композитор, хоровий диригент,  педагог,  музично-гро­мадський діяч, священик Української Авто­кефальної Православної Церкви. Кирило Стеценко в українській культурі - постать знакова і трагічна. Він був вірним сином свого наро­ду й заручником свого часу, що наклало відбиток на всю його долю.

Він зумів підняти українську церковну музику на небачені висоти. На жаль, довгий час його ім'я і духовна спадщина замовчувались.

Народився Кирило Григорович 24 травня 1882 року в с. Квітки на Черкащині в родині маляра-іконописця Григорія Стеценка та дочки місцевого диякона Марії Горянсь­кої. Талант до музики в Кирила проявився змалку. Восьмирічним хлопцем почав співати у церковному хорі і своїм дзвінким дискантом був його окра­сою. У 1892 році Кирила забирають до Києва і він вступає до Софіївської духовної школи.

З 13 років стає диригентом учнівського хору. Саме в цій школі доля звела його із майбутнім Патріархом Української Автокефальної Православної Церкви - Василем Липківським з яким він товаришував протягом всього життя. З 1895 року молодий студент стає помічником регента Михайлів­ського Золотоверхого монастиря і робить перші спроби в композиції. Після закінчення духовної школи в 1897 році Стеценко вступає до Київської духовної семінарії. Визначальним у житті Кирила Григоровича стало його знайомство в 1899 році із основоположником української класичної музи­ки Миколою Лисенком. Під час відкриття пам'ятника Котляревському в Полтаві (1903 р.) виконувалися два твори Стеценка: «Бурлака» й «Могила», які пізніше набули великого розголосу й популярності, зворушений успіхом учня Микола Віталійович промовив: «Ось хто замінить мене після моєї смерті».

Детальніше...

Київська Духовна Академія і Семінарія - Гласи

alt

Мова: українська

Формат: mp3

Бітрейт: mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 2009

Розмір: 109 мб

Тривалість звучання: 00:47:49

Детальніше...

Монаший хор Свято-Успaltенської Унівської Лаври - Обятія Отча

Мова: церковно-слов'янська (з українською вимовою)

Формат: mp 3

Бітрейт: 320 кбіт/с

Розмір: 148 мб

Рік: 2006

Піснеспіви пори Великого Посту та Великого Тижня, представлені у виконанні монашого хору Свято-Успенської Унівської Лаври, віддзеркалюють одну дуже вагому особливість східнохристиянської духовості, яку успадкувала й Україна. Тут, в богослужбових текстах, обрядах, мелодиці, естетиці бачимо постійне переплітання і перегук двох різноспрямованих психологічно-духових наголосів.

Детальніше...

Камерний хор "Київ" - Шедеври українського барокко

alt

Опис: На цьому компакт-диску представлені 11 хорових творів, які по праву можуть бути на­звані шедеврами українського хорового барокко. Духовна музика доби барокко стано­вить найвище надбання української му пічної спадщини, що відбиває могутнє відродження творчих сил українського народу, яким позначена культура кінця 17-го  першої половини 18-го століття. Це була епоха глибинних змін усієї" системи музичного мислення, зміни творчих принципів, обновлення форм, стилей, жанрів.

Детальніше...

Божественна Літургія св. Івана Золотоустого - Камерний хор "Легенда" (2002)

altМова: українська

Тривалість: 01:12:06

Формат: mp3

Розмір: 238 мб

Бітрейт: 320 кбіт/с

Запис зроблено у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці (УГКЦ) м. Дрогобич.
Звукорежисер Андрій Мокрицький м. Київ

Детальніше...

Хресна ДорогаХресна Дорога

Виконує гурт: "Глорія"

Хресну Дорогу служить: протоієрей Олександр Левицький

Розважання читає: Юрій Боєчко

Слова Ісуса і стації читає: Іван Колосок

Художній керівник: Микола Мудрик

Співають семінаристи Івано-Франківської Духовної семінарії:

Василь Штангрет
Юрій Боєчко
Віталій Паламар
Володимир Равлюк

 

Детальніше...

Піснеспіви на свято Благовіщення ( 2СD)

alt

Мова: грецька

Формат:  mp3

Бітрейт: mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 2006

Розмір:  mp3 - 272 мб

Тривалість звучання: 00:50:41+01:09:06

Співає хор жіночого кіновіального монастиря Благовіщення Пресвятої Богородиці Ормілія (Греція)

Детальніше...

Le Choeur Des Moines De Chevetogne (Хор монастиря Шеветонь) - Божественна Літургія

alt

Опис: Шевтонь - католицький бенедиктинський монастир, заснований в 1925 році в містечку Аме-Сюр-Мез в Бельгії о. Ламбер Бодуен для того, щоб слугувати досягненню єдності християн. У 1939-му монастир був перенесений в Шевтонь. Батько Ламбер, також стояв біля витоків літургійного руху в Католицькій Церкві, мав численні контакти з християнами східної (візантійсько-слов'янської) традиції. Він присвятив своє життя пошукам згоди і однодумності між християнами через проникнення в глибини літургійного життя неподіленої Церкви.

Мова: церковнослов'янська

Формат: Flac (image+.cue)

Бітрейт: Lossless, mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 1987

Розмір: Flac - 308 мб, mp3 - 148 мб

Тривалість звучання: 01:07:12


Детальніше...

Архієрейський хор Михайлівського Золотоверхого монастиря - Піснеспіви Всенічної

alt

Опис: Диск, з’явився на світ завдяки старанням людей, небайдужих до нашого церковного життя і, зокрема, до історії Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. 900-ліття цієї Київської обителі ми всі разом відзначаємо влітку 2008 року. Недаремно кажуть, що монастир – душа народу. В ньому подвизаються незвичайні люди – ченці, яких Бог кличе, а вони добровільно приймають на себе ангельський образ. Лампада чернечого життя знову зажевріла в Михайлівському монастирі на початку 90-х років минулого століття. Поступо із набуття повертавсь весь ансамбль обителі. Сьогодні це – візитівка центру золотоверхого Києва. Сюди приходять тисячі прочан, туристів, відвідувачів, які милуються красою, золотими банями, бароковою архітектурою собору. Тут кожного дня звершується Божественна Літургія та інші богослужіння. Безпосередньо монастирським життям керує наш священноархимандрит Святійший Патріарх Філарет. Маючи великий досвід чернечого подвигу, він є справжнім прикладом для молодих ченців, турбуючись про їх духовний подвиг і духовне зростання.

Мова: українська

Рік: 2010

Тривалість звучання: 00:59:06

Детальніше...

Молебний канон святій Марії Магдалині. Співають ченці монастиря Симонопетр, Афон

altМова: грецька

Формат:  mp3

Бітрейт:  mp3 - 320 кбіт/с

Рік: 2010

Розмір: 129 мб

Тривалість звучання: 00:59:06

Детальніше...

Акафіст священномученикові М. Чарнецькому

altМова: українська

Формат: mp3

Бітрейт: 320 кбіт/с

Розмір: 99 мб

Тривалість звучання: 0:54:16

Виконує хор братіїї монастиря св. Альфонса

Львівської Провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя

Детальніше...

Антологія Візантійської музики. Ієромонах Ієрофей. Гімни Грецької Православної Церкви

altМова: грецька

Формат: mp3

Бітрейт: mp3

Розмір:  mp3 - 148 мб

Рік: 1996

Тривалімть звучання: 01:16:02

Детальніше...

"Піснеспіви Церковного року ". Братський хор монастиря Ксенофонт, Афон/ (2 CD)

altМова: грецька

Формат: APE (image + .cue), mp 3

Бітрейт: Losless, mp 3 - 320 кбіт/с

Рік: 2010

Тривалість звучання: 01:09:19+01:10:59

Розмір: Losless - 768 мб, mp 3 - 310 мб

Детальніше...

Слідами Відкуплення

Опис файлу:
«Слідами Відкуплення»
1.Початок звичайний
2.Я - Життя...
3.Господи, час посту...
4.«Боже, доторкни очей моїх»
5.Ісусе, Тебе засуджують на смерть...
6.«У молитві схиляюсь»
7.Перед святом Пасхи...
8.«Воістину так Бог возлюбив світ»
9.І відразу ж, коли він ще говорив...
10.«Ісусе, Ти мій Хліб»
11.Цілу ній слуги знущалися над Ісусом...
12."Бог є Любов'ю»
13.Народ вітав Ісуса...
14.«Де Ти, Господи?»
15. Вони вивели його геть...
16.«Богу я cepue відчиню»
17. На дорозі страждань...
18. «Маріє, гляди»
19. Привівши Ісуса на Голготу...
20. «Шлях серед самоти» (сл. і муз. О.Костецької)
21. Що маю зробити з Ісусом? (ієрм. Михайло Іваняк, ЧНІ)
22. Як Ісус умирав на хресті...

Детальніше...

Хресна дорогаХресна дорога

Формат: mp3

Мова: українська

Виконують: семінаристи Тернопільської Духовної Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого


Детальніше...

Київська Академія і Духовна Семінарія - Піснеспіви всенічної

alt

Опис: Запропоновані піснеспіви відображають розспіви української церковної музики, яка безпосередньо пов'язана з культурним життям нашого народу. Тут не лише глибокий догматичний, богословський зміст, але духовне життя, менталітет, світобачення, душа українця.

Церковні піснеспіви прозвучали у виконанні хору Київської Духовної Академії і Семінарії під керівництвом регента хору Петра Бойка. Хор в духовній академії функціонує від дня відновлення Київської Духовної Академії і Семінарії в 1992р. та є учасником конкурсів духовної музики.

Мова: українська

Формат: mp3

Бітрейт:  mp3 - 320 кбіт/с

Розмір:  mp3 - 74 мб

Рік: 2009

Детальніше...

Драгослав-Павла  Аксентійович - Музика Старої Сербії

altМова: сербська

Формат: Flac, mp3

Жанр: православні піснеспіви на сербській мові

Бітрейт:  320 кбіт/с

Розмір: 124 мб

Рік виходу: 1997

Тривалість звучання: 0:57:30

 

 

 

Детальніше...

Хор монахів монастиря Симонопетра, Свята гора Афон (Пресвята Діва Владичиця)

altМова: грецька

Формат: mp3

Жанр: православні піснеспіви на грецькій мові

Бітрейт: 320 кбіт/с

Розмір: 158 мб

Тривалість звучання: 1:07:40

Детальніше...

Валаамська літургія св. Іоана Золотоустого

altМова: церковно-слов'янська (з російською вимовою)

Рік: 2001

Формат: lossless, Flac, mp3

Бітрейт: Flac, mp3 - 320 кбіт/с

Розмір: Flac - 496 мб, mp3 - 192 мб

Тривалість звучання: 01:24:36

Ви почуєте не тільки співи головного християнського богослужіння - Божественної Літургії і задушевне читання з Послання Св. Апостола Павла до Галатів і Євангелія від Матвія, але також тропар і кондак засновникам Валаамського монастиря прпп. Сергію і Герману Валаамським, виконувані київським розспівом з ісоном, коли мелодію супроводжує протяжний спів на одній ноті, як правило, в нижньому регістрі.
Хоча на диску звучить церковно-слов'янська мова, всі слова вимовляються і співаються настільки виразно, що слухачеві зрозуміло все, неначе він чує їх по-російськи.

Детальніше...

Церковний хор Видубичі - Бог Ся Рождає (українські різдвяні піснеспіви) - (2008)

Мова: українська

Формат: Lossless, Flac, mp3

Бітрейт: Flac, mp3 - 320 кбіт/с

Розмір: Flac - 252 Mb, mp3 - 116 Mb

Рік: 2008

Детальніше...