Послання Святішого Отця Франциска з нагоди Всесвітнього дня молитви за збереження створіння1 вересня 2018

Дорогі браття і сестри,

у цей День молитви я в першу чергу хочу подякувати Господу за дар нашого Спільного Дому та згадати всіх тих людей доброї волі, які спричинились до піклування про нього. Я також вдячний за  численні проекти, спрямовані на вивчення й охорону екосистем, за  спроби розвинути стале сільське господарство та відповідальний...

читати повністю

Зобов’язання католицьких інституцій не інвестувати у викопне паливоДев’ятнадцять католицьких інституцій зобов’язалися зменшувати інвестування в сферу викопного палива. Про це повідомив Міжнародний католицький рух щодо клімату, даючи таким чином відповідь на заклики Папи, вміщені в енцикліці «Laudato si’»
 
...

читати повністю

Бути справжнім «Вінцем створіння»14 вересня в місті Белзі у місцевій школі відбулося святкування Дня Бога-Творця. Отець Декан разом зі священниками, дітьми школи та вчителями слухали екологічну розповідь-лекцію, яку провадив о. Андрій Красильников, еколог деканату.
...

читати повністю

Бюро УГКЦ з питань екології підбило підсумки 10 років служіння для збереження Божого створіння13-14 вересня у Києві відбулась робоча зустріч єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології, в рамках якої було підбито підсумки десятирічного служіння для збереження Божого створіння.

«Десятки різноманітних тематичних ековидань, сотні освітньо-виховних, молитовних та практичних заходів екологічного спрямування, які...

читати повністю

Бразильська молодь висловила підтримку понтифікуМолодь з бразильської Амазонії написала лист до Папи Франциска. Він став результатом 3-денної зустрічі в Манаус - столиці Амазонас, в рамках підготовки до Синоду Єпископів на тему Амазонії, який відбудеться в 2019 р

У форумі взяли участь молоді люди з різних груп...

читати повністю

У день Бога Творця відбулися урочисті заходи з нагоди 10 річниці заснування Бюро УГКЦ з питань екології14 вересня у день Бога Творця відбулися урочисті заходи з нагоди 10 річниці заснування Бюро УГКЦ з питань екології. 

Урочиста архиєрейська Літургія, очолена преосвященним владикою Михаїлом, зібрала під патріаршим куполом Собору Воскресіння Христового усю повноту церковної екологічної спільноти.
Цього дня лунали особливі молитовні прохання про...

читати повністю

Для екології сприятлива наявність церков !Там, де достатньо старих, високих храмових будівель, збільшується різноманітність птахів: видів пернатих там більше, ніж в околицях великих господарств. Окрім горобців, шпаків і галок, на територіях довкола храмів живуть, наприклад, щиглі, зеленяки, сови і боривітри. Так...

читати повністю

У Патріаршому соборі відбудеться виставка «Відповідальність за створіння очима дітей Божих»13-18 вересня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбудеться виставка «Відповідальність за створіння очима дітей Божих».

В експозиції представлено кращі малюнки Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння», який, починаючи з 2011 р. щорічно проводить Бюро УГКЦ з питань екології з метою плекання християнської екологічної...

читати повністю

Святий Престол: кожна людина має право на доступ до водиКожна людина має невід'ємне право на воду і обов'язок дбайливо користуватися нею, підкреслив Постійний спостерігач Святого Престолу при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

10 вересня 2018 архієпископ Іван Юркович взяв участь у спеціальному засіданні 39-ї сесії...

читати повністю

Ватиканський дипломат про універсальність прав людиниОфіційний представник Святого Престолу взяв участь у святкуванні 70-ї річниці Загальної декларації прав людини, яке пройшло 10 вересня 2018 року в Страсбурзькому "Палаці Європи".

Своє звернення архієпископ Пол Річард Глахер назвав: "Інтегральний розвиток людини і...

читати повністю

«Славимо Тебе, Господи»Під цим девізом проходили екологічні дні у двох літніх таборах, що відбулись на теренах Луцького екзархату. Перший проходив на березі мальовничого озера поблизу м. Стара Вижівка Волинської обл., в якому діти та молодь Рівненського деканату...

читати повністю

Боже світло у наших серцяхВ період з 30 серпня по 01 вересня 2018 року референт з питань екології Київської архієпархії о. Роман Романович взяв участь у робочій зустрічі в рамках проекту Союзу охорони природи Німеччини (NABU) "Альянс релігійних і громадських...

читати повністю

Земля - наш Спільний дімВперше в  селі Зубкові  Сокальського району Львівської області з 29 серпня по 1 вересня 2018 року відбувся екологічно-християнський табір. Гасло табору "Земля - наш Спільний дім". 

Кожен день у таборі розпочинався з...

читати повністю

У Відні дебютувала виставка малюнків Всеукраїнського конкурсу У Відні дебютувала виставка малюнків Всеукраїнського конкурсу "Відповідальність за створіння", яка має на меті плекання християнської екологічної культури та відповідальності людей за навколишнє середовище.

Жителі та гості австрійської столиці можуть ознайомитися з експозицією...

читати повністю

У Відні представлено досвід служіння УГКЦ з метою збереження створіння1 вересня у Відні відбувся міжнародний симпозіум під назвою «Відповідальність за створіння», який організувало Міжнародне соціально-екологічне об`єднання з такою ж назвою з нагоди Всесвітнього дня молитви за збереження створіння  та 25-ї річниці свого екологічного служіння.

Ключовими темами обговорення...

читати повністю

Вхід/Вихід