Парламент прийняв закон закон щодо посилення охорони об’єктів культурної спадщиниЗгідно з чинним положенням, пам'ятка культурної спадщини - об'єкт культурної спадщини, який занесено до Держреєстру нерухомих пам'яток України,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на...

читати повністю

О. Андрій Танасійчук: До священиків УГКЦ за кордоном має застосовуватися Кодекс Канонів Східних ЦерковКоли священики УГКЦ душпастирюють поза межами території України, де немає єпископа УГКЦ, вони приналежні місцевому дієцезіальному єпископу і до них має застосовуватися Кодекс Канонів Східних Церков. Про це заявив заступник голови Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Танасійчук під час доповіді на духовно-формаційному семінарі, який проводить ПМВ у м. Евора...

читати повністю

Новий керівник БФ «Реновабіс» запевнив греко-католицьких владик у повній солідарності і подальшій підтримці пасторальних ініціатив та суспільно важливого служіння УГКЦ в УкраїніУ рамках проведення Постійного Синоду УГКЦ у м. Фрайзингу (Німеччина) Блаженніший Святослав разом із синодальними отцями зустрівся з керівництвом Благодійного фонду німецьких католиків «Реновабіс». Від «Реновабісу» у зустрічі взяли участь: о. д-р Крістіан Гартль, новопризначений очільник цієї благодійної організації, д-р Герард Альберт, його заступник, а також п. Йоахім Зауер, референт, який безпосереднього опікується проектами з України.

Отець і Глава УГКЦ подякував господарям за...

читати повністю

Німеччина: відбулася зустріч Постійного Синоду УГКЦ з духовенством і монашеством Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обрядуУ п’ятницю, 26 травня, в замку Фюрстенрід (Schloß Fürstenried) поблизу Мюнхена, відбулася зустріч Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви з духовенством і монашеством Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду, який очолює владика Петро (Крик).

На початку зустрічі Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, представив присутнім членів Постійного Синоду та надав кожному з владик можливість звернутися до...

читати повністю

Представник ООН та директор Представник Агентства ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу та директор "Карітас-Київ" о. Роман Сиротич провели зустріч та обговорили основні питання і проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Метою зустрічі було...

читати повністю

У Зарваниці знайшли розраду родини Небесної Сотні15-21 травня у Марійському духовному центрі Зарваниці відбувається духовна реабілітація для військових та членів їхніх родин. Духовно відновитися до відпустового місця прибули 15 сімей з Тернопільщини, Івано-Франківщини, Полтави, Ковеля, Хмельниччини та Києва. Координує заходом...

читати повністю

У Португалії розпочався духовно-формаційний семінар для священиків УГКЦУ Португальському місті  Евора розпочався духовно-формаційний семінар для священиків УГКЦ, які душпастирюють на теренах Португалії, на тему: «Душпастирство сімей в умовах новітньої міграції в Європі».
 
Семінар проводить ПМВ за ініціативою Капеланії УГКЦ в Португалії,-...

читати повністю

Співчуття і солідарність з родинами та близькими загиблих внаслідок теракту в Манчестері висловили єпископи УГКЦВід імені глобальної спільноти УГКЦ та Постійного Синоду УГКЦ, який цього тижня зібрався у Фрайзингу (Німеччина), висловлюю сердечні співчуття й солідарність з усіма жертвами безглуздого терористичного акту в Манчестері (Велика Британія). Молимося за всіх людей, родини та спільноти, які вражені цією трагедією.

Пише Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у Листі-співчутті...

читати повністю

Допомогти порталу

Просимо допомоги з оплатою рахунків порталу КІРІОС. Пожертву можна скласти за допомогою кнопки "Пожертвувати" над цим повідомленням. Також перегляд і переходи по рекламних посиланнях допомагають нам утримувати портал і робити його цікавим для Вас.