Відбудеться благодійний концерт на підтримку Центру Опіки СирітЦентр Довженка підтримує ініціативу місії Центру Опіки Сиріт УГКЦ у викупі приміщення, що на вул. Короленка, 7, в обласної ради для Дому милосердя святого Миколая.

Читати далі

У Київській архиєпархії організовують П’яту прощу до Тараса на Чернечу гору у Каневі9 березня 2019 року у Київській архиєпархії відбудеться П’ята проща до Тараса на Чернечу гору у Каневі.

В програмі прощі передбачена Архиєрейська Божественна Літургія, урочиста

Читати далі

Глава УГКЦ урочисто анонсував проведення Божественної Літургії у Софійському соборі у Києві Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав наприкінці богослужіння у неділю, 17 лютого, урочисто анонсував проведення Божественної Літургії у Софійському соборі у Києві з нагоди свята Благовіщення.

Читати далі

Від 16 до 55 років: Школа волонтерів фонду “Карітас Полтава” розпочинає навчанняШкола волонтерів, організована благодійним фондом «Карітас Полтава», вже набрала перших слухачів та розпочинає навчання із вівторка, 19 лютого.

Школа діє в рамках реалізації нового проекту

Читати далі

19 лютого, Київ, – Презентація нової книги «Бог і Майдан»Запрошуємо на презентацію нової книги “Бог і Майдан”, 19.02 об 11:00. Інститут філософії (Трьохсвятителська 4, 318 к.,)

 

Учасники:

1. А. Єрмоленко, член-кор.НАНУ, директор ІФ НАНУ

Читати далі

Карітас Краматорськ запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу»Простір підтримки Карітасу Краматорськ запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу». Цей формат тимчасового працевлаштування надає можливість відновлення втраченого або формування нового професійного досвіду на

Читати далі

Допомогти Центру опіки сиріт. Усіх небайдужих запрошують на благодійну виставу. 17 лютого у Палаці Хоткевича актори театру «Домус» гратимуть постановку «Метелики вільні». А кошти з

Читати далі

Розшукуємо чуйні серця!Люди із важкими захворюваннями та особливо діти інколи не можуть оплатити дороге лікування. Давайте подаруємо їм можливість любити будучи здоровими та радісними!

Карітас України розпочинає

Читати далі

Центру Опіки Сиріт запрошуює львів’ян на благодійну виставу У неділю, 17 лютого, 18:00 год у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича, за адресою: вул. Кушевича, 1, розпочнеться благодійна вистава «Метелики вільні» від театру

Читати далі

Центр Опіки Сиріт запрошує ЗМІ на брифінг12 лютого 2019 року, о 12:00 за адресою: м. Львів, вул. Короленка, 7 буде представлено концепцію Дому Милосердя святого Миколая, в якому хочемо об’єднати усі проекти

Читати далі

Карітас Харків запрошує на фотовиставку присвячену дружинам загиблих учасників АТОВже 6 рік поспіль в Україні триває війна. Ми втрачаємо найкращих синів та дочок нашої неньки, вшановуємо та пам’ятаємо їх. Кожен герой – це цілий

Читати далі

Запрошуємо на практичне навчання з проведення безалкогольних свят та забав. Професійні тренери з Польщі навчать, як розважатися весело і цікаво, а головне – без алкоголю.

Читати далі

Масштабна науково-практична конференція в Івано-Франківську11 лютого 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Християнська педагогіка в іменах та освітньо-виховних ідеях».

Початок конференції – в 11:00

Читати далі