Курс іконопису на склі “Покров Богородиці”З 9 до 13 жовтня 2017 року в іконописній школі “Радруж” Українського Католицького Університету триватиме курс іконопису на склі “Покров Богородиці”.

У програмі:
– Загальне ознайомлення з сюжетами і стилістикою українських
ікон на склі 19 ст.
–...

читати повністю

Проект “Інша проповідь” від Патріаршої комісії УГКЦ та молодіжного християнського порталу “ДивенСвіт”. Приклади унікальної, позитивної та активної праці священика з молоддю на парафії.

 Місто...

читати повністю

 Школа українського іконопису у КиєвіЗ 16 по 28 жовтня вже традиційно, вп’яте відбудеться двотижнева ШКОЛА УКРАЇНСЬКОГО ІКОНОПИСУ У КИЄВІ. Пропонуємо мешканцям столиці унікальну можливість ознайомитися із древнім мистецтвом іконопису та власноруч написати ікону.

Школа поєднає...

читати повністю

Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії18 листопада 2017 року, о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича). Богослужіння очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава...

читати повністю

Другий сезон програми «Відкрита Церква. Діалоги»У четвер, 21 вересня, о 16:00 запрошуємо на прямий ефір програми «Відкрита Церква. Діалоги». Першим у новому сезоні до студії «Живого ТБ» завітає о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Постуляційного центру беатифікації УГКЦ.

Тема розмови: «Проголошення святих у...

читати повністю

Проект «Соборна Україна та Київська Церква» презентуватимуть у Софії Київській 19 вересня 2017 року в Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24, музей «Будинок митрополита», 2-й поверх) під патронатом Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава відбудеться презентація публічного проекту «Соборна Україна та Київська Церква».

Організаторами презентації є...

читати повністю

День вшанування пам'яті митр. Володимира 29 вересня 2017 р. минає 20 років з дня смерті преосвященнішого владики Володимира Стернюка, редемпториста. З цієї нагоди Львівська архиєпархія УГКЦ, Львівська провінція Згромадження редемптористів та храм св. Климентія Шептицького організовують 30 вересня 2017 р...

читати повністю

4-7 жовтня 2017 року у Львові відбудеться 10-ий Екуменічний соціальний тиждень на тему: “Гідність – Служіння - солідарність: на шляху оновлення країни”

Проща за узалежнених до монастиря Св. Василія Великого в Луцьку (Програма)16 вересня 2017 року в монастирі Святого Василія Великого в Луцьку розпочнеться проща за узалежнених. Після реєстрації паломники візьмуть участь у Вечірні, відтак - у Божественній Літургії. Отець Леонід Григоренко, ЧНІ, прочитає молитви на оздоровлення, учасники поділяться свідченнями.

16 вересня 2017 року в...

читати повністю

У Києві відбудеться ІІІ Конгрес мирян Києво-Галицької Митрополії УГКЦ23 вересня 2017 року в м. Києві (Вознесенський узвіз, 7; Львівська площа, монастир отців Василіян) відбудеться ІІІ Конгрес мирян Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.

У програмі Конгресу передбачене слово Блаженнішого Святослава, презентація напрацювань учасників щодо втілення програми Стратегії розвитку...

читати повністю

Нове видання Книжка з такою близькою назвою прагне справді наблизити нас до цієї великої Людини – Блаженнішого Любомира Гузара.

Її сторінки пахнуть найнеймовірнішими спогадами рідних, друзів, священиків, єпископів...

читати повністю

Редемптористи запрошують пережити реколекцій Редемптористи запрошують пережити реколекції "Бо в Господа милість і відкуплення велике в Нього" (Пс. 130,7) зі св. Альфонсом Лігуорі.
 
Свого часу успішний молодий адвокат переживає несподівано сильний дотик Бога, що назавжди міняє його плани, стиль...

читати повністю

Редемптористи запрошують на реколекції подружні пари які не мають дітейРедемптористи запрошують подружні пари, які не мають дітей, пережити реколекцій "Надія ж не зхасоромить" (Пс. 130,7) зі св. Герардом.
 
"Волею Бога є ніщо інше, як наше щастя" - слова св. Герарда, що закликають в довірі покласти своє життя в руки Люблячого...

читати повністю

Міжнародна наукова конференція на тему: 17-19 листопада 2017 року Постуляційний центр монастирів Студійського Уставу УГКЦ на базі 
Свято-Іванівської Лаври проводитиме ІІ Міжнародну наукову конференцію на тему: "ЗАСНОВНИКИ ТА МОНАХИ СВЯТО-ІВАНІВСЬКОЇ ЛАВРИ СТУДІЙСЬКОГО УСТАВУ УГКЦ (1927-1946...

читати повністю

Усім величезний ПРИВІТ! Друзі, вже цієї пятниці ми відновлюємо наше "ЧАЮВАННЯ З БОГОМ" .

Але маємо для Вас приємний сюрприз! Цього разу ми матимемо унікальні зустріч, так, як "кавуватимемо" в гостях...

читати повністю