Чому Церква засуджує штучну інсемінацію?Чому Церква засуджує штучну інсемінацію, адже в цьому випадку зачаття відбувається не в пробірці?

Материнство і батьківство мають величезну цінність, але оскільки тут мова йде про окрему людську особистість, яка народжується на світ, то ця особистість має гідність і...

читати повністю

7 семінаристів зайшли у бар...В британському місті Кардифф в Уельсі семеро семінаристів вирішили відзначити висвячення свого товариша о. Пітера Мак Ларена, відвідавши  місцевий бар-паб, однак брамник відмовився впускати їх.

Працівники пабу, в який любить...

читати повністю

Врятований хлопчик: неймовірна історія про чудо св.СпиридонаУ світі, в якому живемо зараз, здається, що таке поняття як “чудо” вже давно перестало існувати у своєму первісному значенні, значно частіше можна почути про чудеса інформацій, технологій тощо.

Однак хочу поділитись історією про справжнє чудо, яке...

читати повністю

Навіщо нам тіло і яка від нього користь для душі? Хіба в Писанні не згадується постійно про слабкість плоті? Сам Ісус говорить, що «тіло ж не помагає нічого».

Коли Бог створив людину з тіла і...

читати повністю

Іконописець: ікона повинна бути поза часом (ВІДЕО)Понад 13 років житель Чернігова Тарас Марків пише ікони. Шість з них він практикує в роботі Східну Візантійську традицію. Ця манера написання ікон вирізняється умовністю зображення. Тобто на дошці чи полотні має бути в першу чергу ідея. Тоді як, наприклад, Західна традиція...

читати повністю

Слово про якість молитовного слова«Є їх чимало, тих усіляких мов на світі,
і ні одна з них не позбавлена значення.

Та коли я не розумію значення слів,

я буду тому, хто говорить, чужинцем,

і той, хто...

читати повністю

 Не зброєю єдиною - історія про жінку яка змінює життя сотні чоловіків - I - НАРЕЧЕНА В ЧОРНОМУ

Як виглядає життя середньостатистичної української жінки?

Народилася, ходила в школу, можливо, пішла у ПТУ або якийсь ВНЗ, можливо, спершу отримала робочий досвід, а потім заміжжя, або все у зворотньому порядку, а далі діти, і знову робота, а потім крапка.

І, напевно, запах...

читати повністю

Політична корупція - спотворення демократичної системи«З-поміж спотворень демократичної системи політична корупція є одним із найсерйозніших, адже порушує, водночас, і моральні принципи, і норми соціальної справедливості», – читаємо у «Компендіумі соціальної доктрини Церкви», викладові основних тез соціального вчення Католицької Церкви...

читати повністю

До Бога ніколи не пізно: історія навернення Гері Купера - кінозірки ГоллівудуВін був одним з найбільш знаменитих акторів золотої ери Голлівуду. Головні ролі в більш ніж 80 фільмах, безліч нагород, в числі яких два «Оскара» і «Золотий Глобус». Але мало хто знає, що в своєму житті актор пережив навернення до Бога.

Гері Купер - легенда кіно. Сьогодні його ім'я асоціюється перш за все з вестернами...

читати повністю

В Італії сестри монахині допомагають нареченим здійснювати їх мріїВ італійському містечку Кашія знаходиться монастир, де майбутні наречені з малозабезпечених родин можуть обрати сукню для свого весілля — за незначну пожертву або і зовсім безкоштовно.

 “Якщо у Вас є мрія і ми можемо її здійснити, до цього докладуться всі наші зусилля”, - каже сестра Марія Лаура...

читати повністю

50 осіб на місце: в Австрії знайшли відлюдника для каплиці в горах (ФОТО)Бельгійцю Стенлі Вануйтрехту 58 років. І саме його - геодезиста з Бельгії - вибрали в якості відлюдника в гірську каплицю на висоті в 1400 метрів над рівнем моря.

 Ще в січні мерія міста Заальфельден (Австрія), до якого належить каплиця,...

читати повністю

Чи можлива відміна целібату?Бог не заповів безшлюбності. Католицька Церква постановила і дотримується цієї традиції. Чи можливо внесення змін, щоб кожен вибирав по своїх силах?

Кожна людина вільна вступати в шлюб, і в цьому сенсі не існує ніяких постанов...

читати повністю

Чи можуть дівчата прислуговувати біля вівтаря?Чи можуть в Католицькій Церкві біля вівтаря служити дівчата в якості міністранток або це привілей тільки чоловічої статі?

У керівництві ватиканської Конгрегації богослужінь і дисципліни Таїнств «Redemptionis sacramentum» про можливість служіння біля вівтаря для...

читати повністю

Чудо зцілення Лукаса через заступництво святих пастушків з ФатімиПастушки з Фатіми, Франсіско та Якинта Марто, були проголошені святими 13 травня 2017 року у Фатімі (Португалія). Їх канонізував Папа Франциск, а чудо, яке відкрило шлях до їхньої канонізації 2013 року сталось у Бразилії, в місті Журанда, що в штаті Парана в Бразилії. Чудесно зцілений хлопчик Лукас (Lucas...

читати повністю

Музика і духовність взаємопов’язані (ВІДЕО)При Львівській духовній семінарії діє духовий оркестр, який не лише виступає серед осіб духовного сану, але й несе музику і свою гру до львів’ян. Хоча історія духового оркестру має майже 140-літню історію. Як вдається поєднувати молитву, навчання і...

читати повністю