Як знайти дружину через 5 складних кроківВибачте за такий “шаблонний” заголовок! Я хочу змінити його, щоб сказати: “Як знайти вашу дружину через п'ять досяжних кроків”. Тому що це здійсненно, з Божої волі.

 Будь-якому самотньому католику, який думає, що в нього є причина, через яку йому неможливо...

читати повністю

ТрапезаОдин прозорливий старець, сидячи в монастирі на загальній трапезі, де всім подавали однакову страву, - зверніть увагу, однакову! - побачив, що монахи підносять до рота різне. Один - ложку меду, інший - шматочок...

читати повністю

Чому Церква засуджує штучну інсемінацію?Чому Церква засуджує штучну інсемінацію, адже в цьому випадку зачаття відбувається не в пробірці?

Материнство і батьківство мають величезну цінність, але оскільки тут мова йде про окрему людську особистість, яка народжується на світ, то ця особистість має гідність і...

читати повністю

7 семінаристів зайшли у бар...В британському місті Кардифф в Уельсі семеро семінаристів вирішили відзначити висвячення свого товариша о. Пітера Мак Ларена, відвідавши  місцевий бар-паб, однак брамник відмовився впускати їх.

Працівники пабу, в який любить...

читати повністю

Врятований хлопчик: неймовірна історія про чудо св.СпиридонаУ світі, в якому живемо зараз, здається, що таке поняття як “чудо” вже давно перестало існувати у своєму первісному значенні, значно частіше можна почути про чудеса інформацій, технологій тощо.

Однак хочу поділитись історією про справжнє чудо, яке...

читати повністю

Навіщо нам тіло і яка від нього користь для душі? Хіба в Писанні не згадується постійно про слабкість плоті? Сам Ісус говорить, що «тіло ж не помагає нічого».

Коли Бог створив людину з тіла і...

читати повністю

Іконописець: ікона повинна бути поза часом (ВІДЕО)Понад 13 років житель Чернігова Тарас Марків пише ікони. Шість з них він практикує в роботі Східну Візантійську традицію. Ця манера написання ікон вирізняється умовністю зображення. Тобто на дошці чи полотні має бути в першу чергу ідея. Тоді як, наприклад, Західна традиція...

читати повністю

Слово про якість молитовного слова«Є їх чимало, тих усіляких мов на світі,
і ні одна з них не позбавлена значення.

Та коли я не розумію значення слів,

я буду тому, хто говорить, чужинцем,

і той, хто...

читати повністю

Притча про погляд на життя Дружина одного бідного чоловіка готувала масло, а він потім продавав його в місцеву бакалію. Жінка надавала маслу круглої форми, вага якого складала 1 кг. Отримана виручка була непоганою підмогою для сім’ї.

Але одного разу бакалійник...

читати повністю

Літо входить у життя

І сотворіння все його сприймає,

Радіє тим, що це для нього є

І все найкраще обирає.

 

Трапезу всім Господь зготовив

І запросив, щоб всі...

читати повністю

 Не зброєю єдиною - історія про жінку яка змінює життя сотні чоловіків - I - НАРЕЧЕНА В ЧОРНОМУ

Як виглядає життя середньостатистичної української жінки?

Народилася, ходила в школу, можливо, пішла у ПТУ або якийсь ВНЗ, можливо, спершу отримала робочий досвід, а потім заміжжя, або все у зворотньому порядку, а далі діти, і знову робота, а потім крапка.

І, напевно, запах...

читати повністю

Свято Всекраїнської Національної Пам'яті. 11 червня 2017р. Перемишль-Пікуличі

Колись нам нав'язали пам'ять чужую.

І казали покланятися їй.

...

читати повністю

Політична корупція - спотворення демократичної системи«З-поміж спотворень демократичної системи політична корупція є одним із найсерйозніших, адже порушує, водночас, і моральні принципи, і норми соціальної справедливості», – читаємо у «Компендіумі соціальної доктрини Церкви», викладові основних тез соціального вчення Католицької Церкви...

читати повністю

До Бога ніколи не пізно: історія навернення Гері Купера - кінозірки ГоллівудуВін був одним з найбільш знаменитих акторів золотої ери Голлівуду. Головні ролі в більш ніж 80 фільмах, безліч нагород, в числі яких два «Оскара» і «Золотий Глобус». Але мало хто знає, що в своєму житті актор пережив навернення до Бога.

Гері Купер - легенда кіно. Сьогодні його ім'я асоціюється перш за все з вестернами...

читати повністю

В Італії сестри монахині допомагають нареченим здійснювати їх мріїВ італійському містечку Кашія знаходиться монастир, де майбутні наречені з малозабезпечених родин можуть обрати сукню для свого весілля — за незначну пожертву або і зовсім безкоштовно.

 “Якщо у Вас є мрія і ми можемо її здійснити, до цього докладуться всі наші зусилля”, - каже сестра Марія Лаура...

читати повністю