Кардинал Держсекретар засудив облогу однієї з парафій Каракаса через "чавістів", прихильників політичної ідеології лівого спрямування, на основі ідей і практики Уго Чавеса - колишнього Президента...

читати повністю

Наказом Міністерства юстиції України затверджено Положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі УкраїниМіністерством юстиції видано наказ від 05.07.2017 № 2170/5 «Про затвердження Положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України».

Також до зацікавлених структурних підрозділів Міністерства юстиції на погодження направлено проект угоди про співробітництво з релігійними організаціями, які входять до складу ради.

Після ліквідації Державної пенітенціарної служби внаслідок рішення...

читати повністю

Папа призначив нових членів Трибуналу Римської Роти20 липня Папа Франциск призначив головою Управління Трибуналу Римської Роти монс. Пьєранджело Пьєтракателлу, пресвітера італійської єпархії Тортон, який раніше обіймав посаду офіціала Трибуналу.

У той же день Святіший Отець призначив на...

читати повністю

Понтифік пожертвував гроші на боротьбу з голодом в АфриціЗ метою допомогти населенню східної Африки, яке страждає від браку продовольчої безпеки й посухи, Папа Франциск зробив символічну пожертву 25 тисяч євро для FAO (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН),- повідомляє Християнський портал...

читати повністю

Оголошено місці проведення основних подій СДМ-2019Набережна Сінта Костьєра в місті Панама стане місцем проведення головних заходів Всесвітніх Днів Молоді, які від 22 до 27 січня 2019 року відбуватимуться в центральноамериканській Панамі. Про це повідомляє інтернет-сайт Панамської архидієцезії.

Організатори...

читати повністю

Папа Франциск подзвонив аргентинському сміттярів, який втратив обидві ноги в ДТППапа Римський Франциск несподівано зателефонував аргентинському сміттяреві, який недавно залишився без обох ніг в серйозному ДТП,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.

Понтифік набрав номер 31-річного Максиміліано Акуна, батька п'ятьох...

читати повністю

В Африці католики рятують мусульман від загибеліДві тисячі мусульман знайшли притулок в кафедральному соборі святого Петра Клавера в місті Бангасу Центральноафриканської республіки,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на guadete .

Вже майже...

читати повністю

До збереження Status Quo закликають провідники християн Святої Землі Глави і представники всіх Церков та християнських спільнот, присутніх у Єрусалимі, «дуже стурбовані» новим витком напруження й насильства навколо Храмової гори. У декларації, підписаній представниками 13 Церков, єрусалимські провідники християн засуджують будь-які прояви насильства й висловлюють...

читати повністю

Християнський підліток в Пакистані арештований за звинуваченням у богохульствіПакистанському підлітку-християнину пред'явлені звинувачення в «хулі на пророка Мухаммеда»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.

16-річний Шахзад Масих, що працює прибиральником в лікарні міста Динга, був заарештований минулого тижня після того, як...

читати повністю

Ні-третій статі та всиновленню дітей трансгендерами! Захистимо сімейні цінності разом!Останні два місяці йде активна атака на сімейні та християнські цінності. Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» продовжує відстоювати свою позицію в Парламенті та блокувати рішення, що несуть загрозу моралі та  духовності суспільства.

Нині таку загрозу несуть два проекти...

читати повністю

Археологи, які шукають Ковчег Завіту, знайшли підказку на розкопках в ШілАрхеологи, які шукають Ковчег Завіту в Шіло (нині Шило), виявили древні підказки, завдяки яким, вони можуть довести, що на цьому місці були кам'яні скрижалі з 10 Заповідями,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на bognews.org.

Знахідкою...

читати повністю

Українською видано путівник по Храмовій горі ЄрусалимаВідомий путівник Меіра Антапольского по Храмовій горі Єрусалима, виданий в Україні за підтримки «Асоціації єврейських організацій і громад (Вааду) України» київським видавництвом «Дух i Лiтера» українською мовою,- повідомляє Християнський портал...

читати повністю

Папа закликав подолати всі форми расизму і нетерпимості«Необхідно подолати будь-яку форму расизму, нетерпимості та експлуатації людської особи», – таке повідомлення 18 липня, в Міжнародний день Нельсона Мандели, отримали від Папи Франциска користувачі аккаунту @pontifex соціальної мережі Твіттер. Якщо би Нелсон Мандела ще був живий, йому би...

читати повністю

Центральна Африка: новий госпіталь на кошти ВатикануДнями в столиці Центральноафриканської Республіки, місті Бангі, було закладено наріжний камінь нової педіатричної лікарні - проекту, який здійснюється за фінансової підтримки ватиканського фонду "Bambino Gesù".

Церемонію, на якій були присутні прем'єр-міністр і ряд...

читати повністю

Понтифік закликав молитися за жертв мафії"Молимося за всіх жертв мафій, просячи сили, щоб йти вперед і продовжувати боротьбу з корупцією", - написав 19 липня 2017 року Папа Франциск в своєму акаунті в "Twitter". Цей запис приурочений до 25-річчя від дня смерті італійського прокурора Паоло Барселіна, убитого...

читати повністю

Допомогти порталу

Просимо допомоги з оплатою рахунків порталу КІРІОС. Пожертву можна скласти за допомогою кнопки "Пожертвувати" над цим повідомленням. Також перегляд і переходи по рекламних посиланнях допомагають нам утримувати портал і робити його цікавим для Вас.