13 вересня 2-13 року, у переддень свята Бога-Творця, у м. Моршин відбулися змагання з футболу, у яких взяли участь священики Стрийської єпархії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на PARASKEVA.

Перед початком змагань, у місцевому храмі Покрови Пресвятої Богородиці, отці помолилися Молебен до Богородиці, адже це було і день свята Покладення Ризи Пречистої Діви Марії. Після Молебну, який очолив декан Моршинського деканату, о. прот. Іван Пецюх, до присутніх звернувся о. Олег Кобель, референт Бюро у справах екології УГКЦ у Стрийській єпархії, зачитавши звернення з нагоди дня Бога Творця. Відспівавши “Під Твою милость”, всі вирушили на місцевий стадіон “Медик” Там і відбулися стикові матчі між учасниками змагань, які представляли 4 з 5-ти районів нашої єпархії. Розпочалося свято футболу із спільної молитви і благословення о. митр. прот. Івана Барабаша, декана м. Стрия. Немовби на замовлення, погода, немов би знаючи, що турнір має екологічну спрямованість, почала мінятися на очах. Дощові хмари розступилися і виглянуло сонце. Всі надзвичайно переживали, адже це був перший подібний турнір не лише в нашій Церкві, але і в Україні. Але скоро хвилювання змінилося на бажання перемогти. У важкій та напруженій боротьбі, перемогу за різницею забитих та пропущених м′ячів, зуміли здобути священики Перемишлянського р-ну, а це Унівський та Перемишлянський деканат. Священики Стрийського р-ну здобіли відповідно 2-ге місце. Третє місце здобула команда Жидачівського р-ну, а команда Городоцького четверте. Свято дійсно вдалося, адже мета була досягнута. Організатори турніру ставили перед собою завдання привернути увагу громадськості до, порівняно нового, в УГКЦ свята Бога Творця, а цю подію висвітлювали як друковані ЗМІ, так і телебачення, зокрема ТРК “ЛАН”, Моршинське ТБ, а також канал СТБ.  

У Моршині відбулись священичі змагання з міні-футболу, приурочені до дня Бога-ТворцяУ Моршині відбулись священичі змагання з міні-футболу, приурочені до дня Бога-Творця