Акція з нагоди Дня Бога Творця у Зарваниці

14 вересня, у День Бога Творця, Голова Синодальної екологічної комісії УГКЦ Владика Михаїл (Колтун) очолив екоакцію у Зарваниці.

Під час відкриття V Всеукраїнського військового паломництва архієрей у своєму вітальному слові зазначив: «14 вересня ми святкуємо в нашій Церкві пам’ять Бога Творця, Який створив цей світ і нас у ньому. Ми в це віримо, бо сьогодні є тут і милуємося цим прекрасним світом навколо нас». Архієрей також підкреслив, що наша віра має бути виражена не тільки у відносинах з Богом, але й у ставленні до створіння Його – землі, води і до всього довкілля.

Опісля Владика Михаїл разом з військовими, капеланами та о. Тарасом Дзьобою, який очолює екологічну комісію у Сокальсько-Жовківській Єпархії УГКЦ, здійснили чин насадження дерев, посадивши три липи поруч із головним входом до Маріїнського центру «Зарваниця».

До насадження дерев активно долучилися військовослужбовці, капелани, а також закордонні гості – представники капеланських служб Німеччини та Хорватії.

Поруч з місцем насадження дерев було встановлено пам'ятну гранітну таблицю, на якій зазначено, що ця акція відбулася у День Бога Творця з нагоди 1025-ліття хрещення Русі-України та V Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці. 

Початок екологічної акції у Зарваниці
Капелан з Німеччини активно долучився до посадження дерева

Капелан з Хорватії активно долучився до посадження дерева

 
Пам’ятна гранітна таблиця встановлена в День Бога Творця