У Чернівцях посадили Біблійний садУ рамках відзначення Року Держави Ізраїль в Україні Національний Єврейський Фонд спільно з Посольством Держави Ізраїль в Україні заклали в Чернівецькому національному університеті Біблійний сад з рослин, згаданих у Біблії і пристосованих до українського клімату.

На урочистій церемонії закладання саду на території університету були висаджені атлантичні кедри, привезені з Ізраїлю, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на VSEMISTO.info
Загальна вартість проекту оцінюється приблизно в 1 мільйон доларів США. Проект буде подарунком Національного Єврейського Фонду державі Україна.

Президент Національного Єврейського Фонду Ефі Штенцлер зазначив: "Україна для нас важлива, оскільки тут проживає четверта за кількістю членів єврейська громада у світі. Наші фахівці будуть раді поділитися своїми знаннями, можливостями і досвідом зі своїми українськими колегами".
Національний Єврейський Фонд є найбільшим землевласником Державі Ізраїль і володіє унікальними світовими запатентованими технологіями очищення води, з озеленення, вирощування овочів і фруктів, зрошенню і т. п. Фонд заснований в 1901 році і є однією з найстаріших діючих некомерційних організацій у світі. За період свого існування Фондом висаджено понад 250 млн. рослин.

У 2013 році Фонд прийняв рішення про відкриття свого представництва в країнах СНД зі штаб-квартирою в м. Київ. Це буде його 50-е представництво у світі. Метою роботи в Україні є розвиток міждержавного співробітництва та залучення іноземних інвесторів в Україну. 

У Чернівцях посадили Біблійний сад

У Чернівцях посадили Біблійний сад