4 жовтня, в день спомину святого Франциска Асизького, покровителя захисників природи, відбулась зустріч преосв. владики Михаїла Ковтуна, голови Комітету з питань екології Синоду єпископів УГКЦ, п. Ірини Сех, голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і п. Володимира Шеремети, керівника Бюро УГКЦ з питань екології. Зустріч відбулась за участі о. Степана Макара, синкела у справах парафій та о. Тараса Дзьоби, голови Екологічної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії.

  Голові профільного парламентського комітету було представлено діяльність Бюро УГКЦ з питань екології в контексті ключових вимірів життя Церкви, а також ознайомлено з важливими освітньо-виховними та практичними ініціативами для формування екологічної культури, свідомості та відповідальності на засадах християнської віри та етики.
  Головною темою зустрічі, пошуки відповіді на яку не можуть обмежитися лише однією такою зустріччю і потребують тривалої та системної праці, було налагодження постійного діалогу між християнськими Церквами і релігійними організаціями, з одного боку, та державними природоохоронними установами і громадськими організаціями, з іншого, задля підвищення екологічної культури населення та збереження природної спадщини України.

В день св.Франциска відбулася зустріч екологів УГКЦ з головою Комітету Верховної Ради України з питань екології


Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.