На честь 1025-річчя хрещення Русі волинські священики висадили 1025 сосен і планують садити ще й плодові дерева.

Акція відбулася 25 жовтня біля села Острів Ківерцівського району, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на VOLYNPOST. Ініціативу висадити невеликий лісок з символічною кількістю дерев висунули у Волинській єпархії УПЦ МП. 

Як розповів митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, священики разом із лісівниками вибрали ділянку для засадження. Вона знаходиться біля селя Острів Ківерцівського району. 

На ній попередньо вирили довгі борозни і підготували саджанці. Лісівники провели інструктаж, як правильно садити сосну, видали інструмент. Перед початком висаджування священики помолилися і взялися до роботи. Всього в акції брали участь кілька десятків служителів Церкви. Садив деревця і митрополит Ніфонт.

 «Україна і вся Русь святкує в цьому році 1025 років з дня хрещення Русі. Це - знаменна дата. У нас - низка заходів. Ось і сьогодні ми маємо на цій площині посадити 1025 сосен на ознаку річниці хрещення. З надією, що вони виростуть як живий пам’ятник тим нащадкам, які прийдуть після нас і будуть пам’ятати, що ми посадили ось цей клаптик лісу на честь хрещення», - пояснив Ніфонт.

На Волині священики висадили понад 1025 сосен

На Волині священики висадили понад 1025 сосен