Кардинал: люди, що забруднюють навколишнє середовище, не можуть отримати святе причастяЛюди, що забруднюють навколишнє середовище, не можуть отримати святе причастя, оскільки у них немає Божої «благодаті», - сказав 5 листопада архієпископ Неаполя кардинал Кресченцо Сепе. «Ті, хто оскверняє природу, не перебувають у Божій благодаті і не можуть отримати причастя», - сказав ієрарх.

Такі коментарі він дав після недавнього гучного скандалу з місцевою мафією, яка захоронила в передмісті токсичні відходи, що, як вважають, викликають рак.

«Ми повинні сказати людям правду про те, що трапилося. Але нам також слід підкреслити і позитивні зміни, які вже відбулися. Настав час працювати разом, щоб звільнити нашу країну від отрути», - заявив архієпископ Неаполя.

Він додав, що віддав розпорядження місцевим священикам, дияконам і послушникам не забувати про роль Церкви в суспільній етиці.

Кардинал дав ці коментарі на щорічній зустрічі Християнської групи з боротьби із забрудненнями навколишнього середовища Greenaccord в Кастель-дель-Ово в Неаполі, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Adnkronos та KATOLIK.