Європейська християнська екологічна мережа молиться за УкраїнуЄвропейська християнська екологічна мережа (ECEN) виразила свою солідарність з народом України, який протестує проти несправедливості, насильства та порушення своїх основних конституційних прав, серед яких право на мирне волевиявлення, а також запевнила про свою молитовну підтримку в наміренні мирного вирішення суспільно-політичної кризи та поступ України до кращого майбутнього.

«Вже декілька тижнів ми з тривогою спостерігаємо за вражаючими подіями з України, про які щоденно повідомляють ЗМІ. Ми співпереживаємо з численними людьми на вулицях Києва, які за важких обставин демонструють свою надію на краще майбутнє. Ми захоплюємось їх мужністю та рішучістю», – йдеться у зверненні ECEN до Бюро УГКЦ з питань екології.

Представники християнських екологічних організацій Європи не могли залишитися байдужими до українських подій і в передріздвяному часі об’єднуються з нами у молитві за мир і краще майбутнє нашої Батьківщини. «В часі Адвенту, коли християни по всьому світі готуються до святкування Різдва Христового, ми об’єднуємось в молитвах з нашими братами і сестрами в Україні, – йдеться у зверненні ECEN. – Свято Різдва Христа – Князя миру (див. Іс 9, 5), присутність якого ми дуже близько відчуваємо в цьому часі, наповнює нас надією в те, що всі конфлікти можуть бути мирно вирішенні завдяки добрій волі, а також дає сподівання, що у Вашій країні в скорому часі запанує примирення і краще майбутнє».

Пригадаємо, що 4 грудня Бюро УГКЦ з питань екології звернулось до міжнародної християнської екологічної спільноти та представників державних та громадських екологічних організацій в Україні з проханням про молитву за мир і краще майбутнє України.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.