«Духовність як основа екологічної культури та відповідальності»

Екологія і Духовність19-20 листопада 2010 р. у Києві в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України відбудеться всеукраїнська еколого-освітня конференція на тему: «Духовність як основа екологічної культури та відповідальності»

Мета конференції – розвиток діалогу між представниками різних релігійних конфесій та природоохоронних організацій для подальшого підвищення екологічної культури населення, збереження природної та культурної спадщини України.

Організаційні форми проведення конференції: пленарні та секційні засідання, презентації, виставки, відвідування недільних шкіл, екскурсії.

До участі у конференції запрошуються представники природоохоронних організацій, державних установ, закладів освіти, релігійних конфесій, наукових установ, закладів культури, громадських організацій, ділових кіл, засобів масової інформації.

Місце проведення: Міністерство охорони навколишнього природного середовища України.

Контактна особа: Кремова Альона Анатоліївна, тел./факс: 206-31-83, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Інформаційна служба

Бюро з питань екології УГКЦ