Філіппінські християни об’єднуються в групи відповідальних за створінняПісля усіх руйнівних природних лих та катаклізмів у минулому 2013 році на Філіппінах різні церковні групи міста Кагаян-де-Оро публічно задекларували, що Церква повинна більше усвідомити свою відповідальність за природне довкілля,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Інформаційну служба Бюро УГКЦ з питань екології.

«Як охоронці створіння ми повинні більше піклуватись про матінку Землю», – сказав священик Натан Леріо з місцевого Архієпархіального центру соціального служіння. О. Леріо в особливий спосіб підкреслив, що бажання ефективніше боротись з усіма техногенними і природними лихами повинні мобілізувати і об’єднати все населення. Священик наголосив також на тому, що коли люди одні одним допомагають у важкі хвилини, цим вони перш за все виражають свою солідарність, а також те, що вони є одним народом.

Слід мати неабияку відвагу і бути безкорисливим, щоб у такі складні моменти дбати про спільне благо, мир та кращі перспективи. Для того, щоб бути здатними приймати різні виклики, слід усім не лише бути об’єднаними спільним бажанням допомагати одні одним, але й працювати на попередження, дбаючи про спільний дім – Землю.