У Новому Роздолі розмовляли про розуміння «екологічного гріха»11 лютого 2014 року в приміщенні Новороздільського політехнічного коледжу відбулася зустріч о. Олега Кобеля, єпархіального референта Бюро з питань екології УГКЦ у Стрийській єпархії, із студентами коледжу, серед яких було чимало тих, що навчаються на спеціальності «Прикладна екологія». Темою зустрічі було розуміння «екологічного гріха» і роль Церкви у подоланні екологічної кризи. Співорганізатором зустрічі виступили члени організації УМХ м. Новий Розділ і безпосередньо їх духівник о. Ростислав Височан.

Годинна лекція супроводжувалася слайд-шоу на екологічну тематику і виявила велике зацікавлення тими ініціативами, що їх виявляє Католицька Церква у справі збереження довкілля і поширенню екологічних знань.

Кожен з присутніх, отримав буклети Екобюро із календарем на 2014 рік і екологічними порадами. А найактивніші з студентів, що задавали питання, отримати перекидний «Екологічний календар на 2014 рік».

Після лекції о. Олег Кобель зустрівся із викладачами коледжу на факультеті «Прикладна екологія», де було запропоновано розширити співпрацю Бюро екології УГКЦ із навчальними закладами м. Новий Розділ і залучення студентів до цілої низки заходів, які у 2014 році ініціює Бюро. Така ж співпраця була запропонована і членам ГО "УМХ м. Новий Розділ".

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.