Патріарх Варфоломій: навернення це зміна нашого світосприйняття заради кращогоУ своєму посланні з нагоди Великого Посту на 2014 рік, Вселенський Патріарх Варфоломей І загострив увагу на тому, що в цей благодатній час слід звернути нашу увагу на навернення, оскільки це є першою та найголовнішою темою проповіді Господа нашого Ісуса Христа. «І, не зважаючи на це, багатьом християнам насправді так і не вдалось по-справжньому та реально досвідчити навернення, – підкреслив екуменічний патріарх, додаючи, що – іноді ми розглядаємо його як щось, що ніби не стосується особисто нас».

Патріарх Варфоломей, пояснюючи важливість кардинального навернення в житті кожної людини, зацитував авву Ісаака Сирина, який вчив, що «Навернення є необхідним також і для досконалих».

Архієпископ Константинопольський у своєму посланні підвів до того, що навернення це насправді не лише покаяння за наші гріхи і тверда постанова не повторяти їх більше в майбутньому, але – це найперше зміна нашого світосприйняття заради кращого. Саме тому, внаслідок правильного та автентичного пізнання Творця і всього світу, все навкруги стає якісно іншим, – збільшується любов між усім Божим створінням, а мир будується на міцній основі.

«Зелений» Патріарх в черговий раз підводить кожного до висновку, що відновити первозданну гармонію між усім Божим створінням можливо лише через навернення, – шлях, якому немає кінця і який веде до досконалості ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Бюро УГКЦ з питань екології .