Німеччина виробила 85% необхідної електрики за допомогою Німеччина встановила новий національний рекорд використання відновлюваної енергії. Протягом одного з останніх уїк-ендів (30 квітня — 1 травня) 85% усієї спожитої в цій країні енергії (55,2 ГВт) було вироблено з відновлюваних джерел, таких як вітер, сонце, біомаса і гідроенергетика,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на itc.ua.

Як зазначив представник ініціативи Agora Energiewende, це стало можливим завдяки комбінації вітряної і водночас сонячної погоди на півночі Німеччини і теплої погоди на півдні країни. У підсумку, 30 квітня більшість вугільних електростанцій країни не працювали взагалі, а вироблення енергії атомними станціями було значно зменшено.

У Німеччині прогнозують, що показник у 85% відновлюваної енергії буде «абсолютно нормальним» для енергосистеми країни вже до 2030 року, коли будуть закриті всі атомні станції (німці сподіваються зробити це вже до 2020 року), а система «озеленення» енергетики, запущена в 2010 році, почне приносити реальні плоди незважаючи на лобі нафтогазових компаній.

Вхід/Вихід