Майстер-клас: Не купуй, а візьми і зроби - чергова екологічна ініціативаНа теренах Сокальсько-Жовківської Єпархії пройшла чергова екологічна ініціатива. Завдяки о.Тарасу Дзьобі, референту Бюро УГКЦ з питань екології, діти Спільноти св. Йосафата м. Броди, а також школярі Підгорецького НВК традиційно в часі перед святом Стрітення декорували свічки екологічно чистими матеріалами. Цей захід пройшов спільно з працівниками НПП «Північне Поділля», які проводили для дітей майстер-клас.

Спершу о.Тарас розповів про саме свято Стрітення, а відтак і про символи та значення свічки в житті християнина. Зокрема, свій символізм має свічка і в екологічному контексті, адже християнин має бути тим, хто просвітлює шлях ближнім, а цього просвітлення так потрібно в сучасному світі з огляду на різноманіття екологічних проблем сучасності.

Такі заходи на противагу духу споживацтва, який каже, що "все можна купити", прищеплюють дітям любов до праці своїми руками, що позитивно впливає на виховний процес підростаючого покоління.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ