У Полтаві відкрилася виставка дитячих малюнків до 30-річчя з дня Чорнобильської катастрофи12 березня у Полтавському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки дитячих малюнків Всеукраїнського конкурсу  «Чорнобильська катастрофа:  30 років опісля – що далі?».

Організатори виставки — Бюро УГКЦ з питань екології під патронатом Мінприроди.

Під час відкриття виставки о. Максим Кролевський, екореферент Харківського екзархату УГКЦ розповів присутнім, що після того, як почали надходити чудові малюнки на Всеукраїнський екологічний конкурс «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?» було вирішено зробити окрему мобільну виставку з кращих малюнків.

Слід зазначити, що мобільна виставка стартувала у Чорнобилі в рамках заходів відкриття Арки над старим саркофагом зруйнованого реактора ЧАЕС. Відень, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне та Дніпро уже приймали у себе дану виставку.

Директор Полтавського краєзнавчого музею Супруненко Олександр Борисович, підкреслюючи важливість екологічної виставки зазначив, що це дуже добре, що Церква займається питаннями екології, організовує Всеукраїнські екоконкурси серед школярів та створила таку цікаву виставку, яка, матиме у Полтаві великий суспільний резонанс.

У Полтавському краєзнавчому музеї виставка проходитиме з 12 по 23 березня.

Довідка. Виставка дитячих малюнків Всеукраїнського конкурсу  «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?».

Для виставки було відібрано 79 кращих малюнків, які виражають наслідки атомної катастрофи, передають особистий біль, переживання і страх, а також прагнення підростаючого покоління щодо кращого майбутнього.

Проведення виставки має за мету привернення уваги до наслідків Чорнобиля і мобілізацію зусиль громадськості в Україні для сталого розвитку і збереження створіння.

Ключові завдання виставки: зберегти живу пам'ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути у дітей та молоді чутливість до ризиків модерних технологій та сприяти формуванню відповідальності за створений Богом світ.

Як правило, виставки проводяться в картинних галереях, музеях краєзнавства та образотворчого мистецтвах, катедральних храмах та церквах і мають вагомий суспільний та медійний резонанс.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ