На Полтавщині проходив майстер-клас із виготовлення Великодніх еколистівок для воїнів АТО28 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи "Дзиґа HUB" відбувся майстер-клас із виготовлення Великодніх святкових еколистівок. Організатори заходу - волонтери БФ "Карітас Полтава-Всесвіт" та студенти Української Академії Лідерства. Студентка Української Академії Лідерства, яка відповідальна за волонтерство в осередку, Вікторія Процик розповідає, що майстер-клас це гарна можливість попрацювати з дітьми:

"Завдяки таким майстер-класам ми можемо розкрити дитячі таланти, допомогти в кращий спосіб творчо зреалізуватися дітям".

Слід зазначити, що вже майже рік триває гарна співпраця між волонтерами церковної благодійної інституції парафії Пресвятої Тройці УГКЦ та студентами полтавського осередку Української Академії Лідерства.

Заступник директора БФ "Карітас Полтава-Всесвіт" Ірина Верига зазначає, що студенти УАЛ-Полтава дуже часто долучаються до волонтерства у м. Полтава, пропонують свою фізичну, інтелектуальну та творчу допомогу в різних напрямках:

"Досить часто організовують майстер-класи, дитячі свята релігійного та державного формату у Центрі реабілітації для дітей, долучаються до реконструкції молодіжної платформи "Дзиґа HUB".

Діти поводили себе дуже креативно, творчо та відповідально під час виготовлення еколистівок, які вони збираються подарувати своїм батькам, а також надіслати на Великдень для воїнів АТО на Донбас. Студентка Української Академії Лідерства та співорганізатор майстер-класу Надія Щурко розповідає, що діти дуже творчо та відповідально підійшли до виготовлення Великотніх листівок, попри те, що ще раніше такого не робили: 

"Листівки вийшли дуже оригінальні, різнобарвні, хоч на виставку давай!" - жартує Надійка.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.