Екомісії на теренах Кам’янець-Подільської єпархіїНещодавно екореферент Кам’янець-Подільської єпархії отець Василь Левицький представив екологічні ініціативи на парафії Покрову Пресвятої Богородиці, що в с. Ружа Чемеровецького району.

Протягом кількох тижнів парафіяни роздумували над стаціями екологічної Хресної дороги. Питання екології дуже гостро стоїть в селі, тому що люди за 30 м від села зробили велике сміттєзвалище і викидають туди багато речей, які можна повторно використати в господарстві чи здати на переробку.

Священик закликав людей бути відповідальними перед Богом і не чинити екологічного гріха – не засмічувати своє село, бо це може призвести до забруднення ґрунту, води та навіть спалаху різних інфекцій…Ми повинні відчути відповідальність за екологію та навколишнє середовище перед майбутніми поколіннями…Якщо ми не покаємося і не перестанемо чинити екологічного гріха, то багато наступних поколінь будуть відчувати його наслідки…

Застеріг отець людей, щоб не несли штучних квітів на цвинтарі, щоб не  чинили підпалів на полях чи своїх господарствах. Присутні отримали консультації, екологічну атрибутику, в якій є рекомендації, як поводити себе в щоденному житті, щоб не нашкодити собі та навколишньому середовищу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології