Вияв любові та піклування за сотворений Богом світЗавершилась акція по збору макулатури у школах України, організована Екобюро УГКЦ.

У середу, 4 квітня у м. Кам'янське, Дніпропетровської області, у місцевій 30-тій школі відбулася процедура зважування зібраної макулатури та продаж у пункт забору.

З цієї нагоди у школу завітав о. Михайло Неїжмак, щоб спільно з учнями та вчителем біології, координатором акції, Тимофеєвою Тетяною Володимирівною завершити перший етап даної акції. Отож, за підсумками підрахунку було зібрано: 216,8 кг макулатури та виручено 542 грн.

Отець Михайло подякував дирекції і учням школи за участь у даному заході та проявлену активність та розуміння, адже це не просто збір макулатури, а, перш за все, вияв любові та піклування за сотворений Богом світ, добрий приклад для інших, піклування про життя та здоров'я жителів міста.

Нагадаємо, що за умовами акції на другому етапі планується за виручені кошти придбання саджанців та висадка їх біля школи за участю школярів. Висадка запланована на 21 квітня – у День довкілля.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.