На Прикарпатті відбулась презентація науково-освітньої діяльності Бюро УГКЦ з питань екології«Церковна екологічна освіта та виховання направлені на формування екологічної культури, яка базується на «екології душі» - вірі, духовності та моральності. Екологічна свідомість та культура, які основуються на одвічних Божих та етичних цінностях відкривають двері до справді сталого та справедливого майбутнього», – констатував очільник церковної екологічної інституції.

Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту мали змогу ознайомитись з виданнями Бюро УГКЦ з питань екології в таких ключових напрямках: екологічне вчення Церкви, екологічна духовність і екологічна освіта та виховання.

В другій частині заходу  керівник Бюро УГКЦ з питань екології доктор Володимир Шеремета провів майстер-клас з енергоефективності. Студентам було продемонстровано зразки енергоефективних технічних засобів для зменшення споживання природних ресурсів та енергії, фінансових витрат, а також зменшення негативного впливу на природне довкілля.

 

Логічним підсумком майстер-класу стала констатація того, що енергоефективність та бережливе ставлення до природних Божих дарів у нашому повсякденні є важливим аспектом свідчення християнської віри, патріотизму та любові до ближніх. 

Захід проводився в рамках відзначення Дня екологічної освіти (12 травня) та Міжнародного дня захисту клімату (15 травня).

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ