Екологічні видання УГКЦ презентовано на першому книжковому фестивалі «Слово» в Івано-ФранківськуОстанні дні травня для мешканців та гостей Івано-Франківська були справжнім культурним святом, особливо для поціновувачів друкованого слова, адже з 22 по 26 травня з нагоди Дня слов’янської писемності і культури та з нагоди Дня пам’яті великих просвітителів свв. рівноапостольних Кирила та Методія в столиці Прикарпаття вперше проходив книжковий фестиваль «Слово».

Даний захід був проведений з метою популяризації української книги та заохочення населення до читання.

В рамках книжкового фестивалю в різних локаціях відвідувачі мали можливість поспілкуватись із видавцями та авторами, які презентували свої видання.

У фестивалі серед представлених видавництв з усієї України активну участь взяло також і Бюро УГКЦ з питань екології, яке представило всі видання, які побачили світ внаслідок десятилітньої клопіткої праці.

Організатори культурного заходу влаштували для відвідувачів фестивалю презентацію видань Екобюро в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва.

Впродовж години часу присутні на презентації, яку провів о. Володимир Містерман, заступник керівника Екобюро, із захопленням слухали цікаві історії про те, як народжувалось кожне видання.

«Кожне із запропонованих ековидань має неабияку силу очищати і преображати все навкруги. Спочатку, той, хто читає ці видання починає дивитись на все довкола з надприродної перспективи, розуміючи, що природа – це Божественне послання самого Творця людині. І коли читач починає це розуміти», - наголосив о. Володимир, «відбувається екологічне навернення, наслідком трепетне ставлення до усього Божого створіння в повсякденному житті стає нормою та стилем життя».

Усі присутні не приховували приємного здивування тим, який великий внесок УГКЦ через Патріаршу курію та різні церковні структури робить в українське суспільство, чинячи його екологічно чистим на різних рівнях.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології