Папа підтримав католицько-православне екологічне співробітництвоФранциск написав листа Патріарху Константинопольському, приуроченому до міжнародного симпозіуму з екологічних питань в Афінах.

Понтифік сподівається, що католики і православні разом з віруючими інших християнських громад і всіма людьми доброї волі активно включаться в співробітництво на благо захисту створення і сталого і комплексного розвитку. Про це Франциск написав в листі до Патріарха Константинопольського Варфоломія I, приуроченого до міжнародного симпозіуму з екологічних питань в Афінах.

Папа згадав про спільний з Патріархом візит на острів Лесбос і зізнався, що був зачарований пейзажами блакитного неба і моря і вражений думкою, що така красива вода стала могилою для багатьох мігрантів. Він послався також на спільне послання на Всесвітній день молитви за збереження існуючого світу.

Франциск підкреслив, що "обов'язок піклуватися про створіння є викликом для всіх людей доброї волі і закликає християн до розпізнавання духовних коренів екологічної кризи і співпраці, щоб запропонувати чітку відповідь".

"У мене є твердий намір, щоб Католицька Церква продовжувала слідувати разом з Вашої Святістю і Вселенським Патріархатом цим шляхом", - написав понтифік в своєму посланні на екологічний форум в Афінах.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.