#ЕкоКарпати2018, - В горах пройшов ЕкоТабір Сокальсько-Жовківської ЄпархіїЗ ініціативи комісії з питань екології Сокальсько-Жовківської Єпархії З 11 по 15 червня у Карпатах відбувся екологічний табір «#ЕкоКарпати2018».

Спершу таборовики відвідали Свято-Успенську Унівську лавру де почувши коротку історію мали змогу приступити до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та копії Туринської плащаниці.

Гори зустріли дітей теплим лагідним сонцем ,а тому вже вперший день після поселення та організації молодь піднялася на гору поруч із табором «баба Параска».

Кожен таборовий день був присвячений певній проблемі сучасного суспільства, перед викликом якої опиняється християнин, зокрема розглянули теми: здорового способу життя, забруднення лісу, збереження ресурсів.

Цікавим було і дозвілля табору де діти мали нагоду проявити свої творчі, спортивні, інтелектуальні здібності.
Милуючись красою природи учасники відвідали гори «Магура» і «Хом’як» побували в Буковелі та помилувалися краєвидом на «Говерлу». Найкращий свідоцтвом безвідповідальності людини на природі були зрубні дерева, засмічені річки які зустрічалися час до часу таборовикам на дорозі, тоді діти дуже обурювалися такою поведінкою людини і формували в собі дружній до довкілля спосіб життя.

Діти настільки перейнялися темою відповідальності християнина за збереження навколишнього середовища, що придумали свою пісню «#ЕкоКарпати» на мелодію Imagine Dragons - Believer.

В холі навчального корпусу Івано-Франківської Богословської Академії відбулася вікторина на якій визначили переможців з засвоєння таборових тем. А кульмінацією табору стало вручення призів кращим учасникам #ЕкоКарпат2018 які особисто передав керівник Бюро УГКЦ з питань екології доктор Володимир Шеремета. На семінарійному подвір’ї молодь представила працівникам бюро свій ЕкоБанс.

Завершився табір приїздом у Броди де відбулося друге нагородження учасників за підсумками всього табору. З морем вражень молодь зустріла своїх батьків і наставників веселою поговіркою.

 

Про це Християнський портал КІРІОС повідомили у прес-службу Єпархії.