Виконати своє призначення «порати та доглядати» наш Спільний ДімЗ початком літа у Бучацькій єпархії кипить праця по порятунку Богом створеного світу – від початку червня на території єпархії було проведено цілу низку заходів екологічного спрямування.

Одним з таких заходів є перший заїзд дитячого табору «Ромашка», який вже традиційно набув екологічного характеру завдяки плідній співпраці директора даного закладу пані Олюхно Люби Петрівни та референта з питань екології Бучацької єпархії отця Михайла Деревенчука.

Програма табору була насичена різними розвиваючими іграми, спортивними заходами, пісенними конкурсами, конференціями, переглядом відеоматеріалів тощо. Тематика конференцій була цікава та повчальна. Назагал, чимало нового та захопливого почерпнули для себе учасники цього табору.

Одразу після закінчення табору в неділю о. Михайло Деревенчук спільно з о. Степаном Попроцьким, адміністратором відпустового місця с. Савелівка, провели екопрощу, присвячену Всесвітньому дню боротьби з опустошенням та посухами.

Під час Богослужіння у своєму слові о. Михайло звернув увагу вірян на любов та турботу про створіння нашого Отця небесного і як ми мало долучаємося до того, щоб виконати своє призначення «порати та доглядати» наш Спільний Дім.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології